Metal Kidz - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Metal Kidz metal-hard rock / Úžice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kýho Výra (family hard rock, živě)
    Nezařazeno
  • Picachu (baby metal, živě)
    Nezařazeno
  • Mazaný Filip (family hard rock, živě)
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

HEAVY METAL A HARD ROCK PRO DĚTI = BABY METAL!

METAL KIDZ (ne Metal Kids, na konci je Z, přátelé) je kapela, kde Marty (7 let) hraje na bicí, Macky (10 let) hraje na elektrickou kytaru a zpívá, na druhou kytaru a baskytaru je doprovází rodiče. Žádné násilí, krev, deprese, satani a další typické znaky heavy metalové hudby, u nás zůstává pouze řízná hudba a texty blízké dětem. Kromě vlastních skladeb jsou v repertoáru zatím písně kapel Judas Priest, Metallica a Nirvana.

www.metalkidz.cz

Baking the Roll (převzato od Judas Priest a zkráceno), živě:

Youtube Video PnBc5P5Cy4QYoutube Video PnBc5P5Cy4Q

Nothing Else Matters (Metallica), živě:

Youtube Video v0fFxlyk80YYoutube Video v0fFxlyk80Y

Bio a historie

Historie Metal Kidz je zatím velmi krátká. Jednoho krásného zasněženého dne si tatínek uvědomil, že kritický nedostatek talentu na udržení pořádku v pokoji je u obou dětí naštěstí vyvážen nadprůměrným nadáním k hudbě a protože dětem v jejich mp3 přehrávačích vedle hitů Dády Patrasové zní hlavně Nightwish, Metallica a Judas Priest, zatímco skupiny ABBA a Elán prudce odmítají, nápad byl na světě. Náznaky rodících se hvězd se ovšem projevovaly už dávno předtím - dceruška si neustále půjčovala tatínkovu kytaru (přičemž on zažíval docela smíšené pocity radosti z dcery a strachu o životnost nástroje) a brnkala na piáno, zatímco synek už v 5 letech seriózně požadoval na Ježíškovi dodání bicí soupravy. Jedině maminka - jinak velmi zkušený disaster manager - měla trochu obavy o svou hudební kariéru a pokusila se pasovat do role maskota a nehrajícího kapitána, ovšem záhy jí bylo vysvětleno a sama dobrovolně pochopila, že bude basujícím maskotem. Počátkem roku 2010 byla tedy kapela založena a od té doby pilně cvičí na svá první vystoupení. Zatím proběhlo několik koncertů + vystoupení v Talentu a ohlas diváků na neznámou kapelu byl více než pozitivní. V soutěži Česko Slovensko má talent jsme se dostali až do semifinále, tak teď ještě zbývá pokořit Českého slavíka :-).