Metal Kidz - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Metal Kidz metal-hard rock / Úžice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kýho Výra (family hard rock, živě)
    Nezařazeno
  • Picachu (baby metal, živě)
    Nezařazeno
  • Mazaný Filip (family hard rock, živě)
    Nezařazeno

Marty: vítězství v soutěži Šikulové

Úspěšné tažení malých metálníků rokem 2010 pokračuje! 6.11.2010 se konalo finále soutěže Šikulové v Praze a i přes velkou konkurenci zvítězil Marty a jeho bicí se směsí skladeb od Deep Purple, Nirvany a Pikaču na konci. Gratulujeme!

Semifinále Česko Slovensko má talent

Tak je to za námi! Sice jsme do finále nepostoupili, ale to vůbec nevadí, vždyť hrajeme teprve 9 měsíců.

Celý Talent byla sice velmi náročná a stresující, ale zároveň neskutečně zajímavá akce, kde jsme se potkali se spoustou lidí, co něco umí, a získali jsme zkušenosti, o jakých se nám na jaře mohlo jen zdát. Jestli bude další ročník a vy něco umíte, jděte do toho!


Je škoda, že naše poslední vystoupení bylo negativně ovlivněno akustikou haly a problémy s odposlechy. Ano, my i další hudebníci - zpěváci jsme zpívali falešně, protože jsme se neslyšeli! No a když se k tomu přidá, že zvukaři zapomněli zapnout mikrofon na snímání houslí (po generálce jsme viděli kousek našeho záznamu - to sólo s houslemi - a znělo to s tím trashovým nářezem velmi dobře), výsledek zní opravdu nepěkně. Na druhou stranu podle toho, jak jsme to zahráli, se snad dá poznat, že jsme se připravovali poctivě, a to ostatní bylo mimo naší kontrolu. Takže se všem fanouškům omlouváme za to, co jste slyšeli z našich hrdel ... Za normálních okolností nám sem tam nějaký tón ulítne, ale ne takto.


Potěšujících věcí i po tomto vystoupení ale bylo mnohem mnohem více. Marián Zázrivý vysekl dětem neskutečnou poklonu za to, jak hrají, Lucie Bílá i Jaro Slávik nám po skončení přenosu řekli velmi povzbudivá slova, aplaus v sále po vystoupení a vlastně i po každé zkoušce před přenosem byl velmi slušný (ne jako Marián, ale rozhodně velmi slušný) a takto bychom mohli pokračovat. Zkrátka celou akci hodnotíme pozitivně a všem svým bývalým soupeřům i celému Talentu přejeme hodně štěstí!

Účast v TV show Česko Slovensko má talent

V neděli 27.6.2010 jsme se zúčastnili prvního kola castingu a 5.8.2010 druhého kola. Nejsme si na 100% jisti, ale je vysoce pravděpodobné, že jsme historicky první heavy metalisti, kteří kdy hráli v Národním divadle!!!. Nesmíme zde o průběhu soutěže nic prozradit, ale určitě se dívejte od 29.8. na TV Prima! Držte nám palce, naším cílem je double, čili vyhrát tuto soutěž i Českého Slavíka :-) . I když jako první postupný cíl jsme si stanovili zaujmout Jara Slávika ...