Metal Kidz - Úvod | Bandzone.cz

Metal Kidz metal-hard rock / Úžice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Kýho Výra (family hard rock, živě)
    Nezařazeno
  • Picachu (baby metal, živě)
    Nezařazeno
  • Mazaný Filip (family hard rock, živě)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Marty: vítězství v soutěži Šikulové

Úspěšné tažení malých metálníků rokem 2010 pokračuje! 6.11.2010 se konalo finále soutěže Šikulové v Praze a i přes velkou konkurenci zvítězil Marty a jeho bicí se směsí skladeb od Deep Purple, Nirvany a Pikaču na konci. Gratulujeme!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Majkl - GOTHIGH

Včerejší vystoupení na Majálesu se vám opravdu povedlo. Ani sem netušil, že máte tak šikovný děti. Bubeník neměl chybu a kytaristka také ne :-) Ale i vy rodičové zasloužíte pochvalu. Ať vám to hraje min. tak dobře jako včera.

Zobrazit všechny názory