holahej beykoši!
Na podparou to je vražedný time,
no support musí být, kubin je lenoch a dojede až v sobotu takže půlka bessarů bude muset stačit.
těším se a míchám lektvary.
sportu zdar!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
holahej beykoši!
Na podparou to je vražedný time,
no support musí být, kubin je lenoch a dojede až v sobotu takže půlka bessarů bude muset stačit.
těším se a míchám lektvary.
sportu zdar!!!
Já, Kryštof: To víš že jo, byla to příjemná akcička. Spaní v chalupě nemělo chybu.
V sobotu jsme na vás zrovna vzpomínali - byl další ročník Bigboše Křinice - pamatujete? :-D
Ahooj na nešem webu www.visiondays.cz fotky ze soboty. Ahooj IAn
Ahoj,zdraví vás barcernypanter,nechtěli by jste si u nás zahrát
diky za sobotu......parada! Doufam, ze se libilo i vam:))
KubaAjz Satan punk: Zdar Kubajzi :-). Výborná akce co?
Paralen I Ibalgin: Už jsme se dlouho neviděli. těším se a taky přidávám.
Čaues Krtku!!
Cau chlapci. Hazime si vas do spriznenych. No a hlavne se tesime na setkani v Rokytnici 1.8. Zatim hodne zdaru. Milda P-i-i.
Luděk NB: Dík za pochvalu, však Vás sem si taky užil. Bylo to parádní.
p3tris: Taky sme Tě rádi poznali, sice sem to Ouzo nepil, ale stejně sem byl celou neděli v prdeli :-).