Kohout plaší smrt - Názory | Bandzone.cz

Kohout plaší smrt crossover-punk / Liberec

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

06. srpna 2018
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Lodivod - EP 2016
  Nezařazeno
 • Pedro - Hužva 2011
  Nezařazeno
 • Optimista - EP 2016
  Nezařazeno
 • Písnička veselá EP 2017
  Nezařazeno
 • V rámci dobra - singl 2018
  Nezařazeno
 • Ztracená generace - EP 2016
  Nezařazeno
 • Neřeš EP 2017
  Nezařazeno
 • Sněhulák - EP 2016
  Nezařazeno
 • Tak si tady žijem - EP 2017
  Nezařazeno
 • Vstávej! EP 2017
  Nezařazeno
 • Padouch nebo hrdina - EP 2017
  Nezařazeno
 • Taneční mistr - EP 2016
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

Josef

Čau kohouti narazil jsem náhodně na YT na "optimistu" objevil ostatní tvorbu a už měsíc nemůžu přestat. Pravá punková palba, na který mě osobně nejvíc baví úderný texty s přesahem, který nemůžu dostat z hlavy. Naprostá paráda, doufám že Vás potkám někdy na živo.

Krtek

Ahoj Pepé, jakožto autor všech textů a většiny muziky z posledních pár let budu reagovat já. Prvně musím ocenit, že jsi v sobě našel tak silnou motivaci, že jsi napsal takhle dlouhý komentář. To znamená, že jsme Tě prostě museli nějakým způsobem oslovit. Byť, jak píšeš, relativně negativně. A to je dobré. Co se týče formy přednesu, obsahu, sraní na text, tak s tím si dovolím úplně a komletně nesouhlasit. Inu, kolik višní, tolik třešní. No a Totáče máme v podobných kapelách proto, protože s nimi máme druhý největší počet společných fanoušků (hned po Floidech). To je tedy věc BZ a posluchačů, ne naší volby. Takže to vypadá, že i poměrně dost fanoušků TN oceňuje naší tvorbu. Měj se co nejlépe...

Bez profilu

Pepézmokrýčtvrti

Koukám tu na všechny ty komentáře a samá chvála. Pravda je ale taková že vaše hudba je dobrá. Ne nějak vynikající ani chválihodná ale prostě dobrá...hrajete fakt slušně tak na 2 mínus. Co se ale týče textů to je učiněná katastrofa....a tím pádem i zpěv nemůže být lepší. Musí dělat protahovačky a zkracovat to aby se vůbec trefil do hudby. Obsah sice obsahuje myšlenku, někdy i dobrou, ale ta forma přednesu je katastrofální. Jako by jste to plácaly přes rýmy online. A slepovali protahovačkama a zkracovačkama stylem Von to nějak zazpívá. Na zpěvu je tedy vidět že na text serete. A u songů se ani moc nepozastavujete hlavně že je na světě další hloupej prázdnej song. Nevím proč máte v podobných kapelách Totáče.

Refril

Už se těším, až budete hrát v Litvínově. ;)

Budweis Drunken Bastards

Ahoy!
Zdravíme fanoušky kapely KOHOUT PLAŠÍ SMRT!
Víte, co vznikne, když dáš dohromady chlapy v kiltech, zpěvačku, která by si mohla podat ruku třeba s Brody Dalle, banjo a velkou chuť k alkoholu? Tak takhle jsme přesně vznikli my... Opilí budějcký bastardi. Inspiraci Dropkick Murphys snad ani netřeba podotýkat. Právě jsme nahráli naše 2 první demo songy, který si u nás můžeš poslechnout a v případě obliby stáhnout nebo se prostě jen můžete stát fanouškem. Na každýho z Vás se těšíme. SLAINTE!
Bastardi!

Kohout plaší smrt

kokotdreveny: člověče, díky moc za takovou hezkou zprávu. Fakt potěšila. Do Ústí se teď výhledově nechystáme, hráli jsme někdy v březnu v Teplicích. Ale mrkni kde se pohybujeme a někam zajeď se podívat. Je toho na léto celkem dost. Třeba Valník...

kokotdreveny

Čáu kluci ... sice už to je zatraceně dlouho když jsem propogoval duši pod pódiem ale vaše tvorba mě baví stále :) je super že alespoň něco tu zůstalo... doufám že budete někde poblíž abych si zašel zařádit.. jen tak dál a ať to dupe jak to dupat má;)

Kohout plaší smrt

Jo, to byla verze písničky od Heebie Jeebies, kterou jsme nahráli k jejich výročí 20 let. Teď jsme tam nechali jenom písničky, který aktuálně hrajeme na koncertech a protože jí nehrajeme, tak jí tu už nenajdeš.

Bez profilu

ska

ahoj, nebyla tady na bandzounu od vas pisnicka s lehce prisprostlym textem, neco jako "tahle pani po vychcani..." ? prisahal bych ze tu bylo tady, ale nemuzu ji nikde najit. diky

1 2 3 4 5 681013172228354351596671757779 80 81 82 83