Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Je na malinách pop-rock / Praha

„Nový singl Diagnóza zveřejněn!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Jaké bylo léto?

Milí fanoušci,

ač letoční léto nebylo nejbohatší na naše koncerty, o to lepší hraní jsme ale zažili. Děkujeme pořadatelům, že si nás pozvali na festiválky do Poříčí n. Sázavou a do Veltrus. Veltrusy se nám líbily tak moc, že si to prostě nemůžeme odpustit a nepodělit se o to se všemi, kdo nemohl být s námi. Mrkněte se na záznam celého koncertu!

Youtube Video rW7zI4ZyIkwYoutube Video rW7zI4ZyIkw

A co nás čeká teď? Oslava desátého výročí!! Tak se těšte. A už teď si můžete koupit vstupenky, když kliknete zde na bandzonu do koncertů.

Vaše Maliny

---


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Pavel Bydžovský


Bez profilu

Super, že máte pořád snahu se zlepšovat, dáváte tomu novej rozměr nástrojema a snažíte se to posunout. Bohužel první co z kapely je vždycky vidět je zpěvák, kterej je u vás kámen úrazu. Nic ve zlym, zpívá v pohodě, i když mně osobně se hlasově nelíbí. To je věc názoru. Ale celkovej projev na podiu to zabíjí. Místo aby si získal publikum, tak evidentně neví co dělat, jak se chovat. Neví co s rukama, pak si pořád prohrabává vlasy a čeká na další part zpívání. Bohužel bez změny na tomhle nejdůležitějšim postu budou všechny další změny zbytečný. Nechci hejtit, každej má svojí cestu a každýho baví něco jinýho. Ale pak se nesmíte divit, že jste po deseti letech tam, kde jste. Abych nebyl jenom negativní, tak Nespěchám se mi moc líbí. I song i klip :-)

Kolemjdoucí


Bez profilu

Ahoj, tak jsem si poslechl Váš nový singl. Jde z toho hodně slyšet, že to je dělané doma. Kytara je hodně přebasovaná a celkově by to chtělo lepší mix, protože ta písnička sama o sobě špatná není. Nahrávání doma vás bohužel nikam neposune, zkuste našetřit nějaký peníze a skočit si nahrát něco do normálního studia na reálný aparáty. Ať to jde.

Zobrazit všechny názory »