Je na malinách - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Je na malinách pop-rock / Praha

„Bude nová deska ;-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6810131722283542495559626466 67 68 69 70

Křest nové desky VYSOKO NAD ZEMÍ!

Kamarádi,

kovid nekovid, největší událost tohoto roku se blíží. 11. března vydáváme naše nové album „Vysoko nad zemí“! Je to naše první album v aktuální sestavě a s aktuálním zvukem, který jsme před dvěma a půl lety okořenili novými klávesami a saxofonem. Bude obsahovat všechny singly, které jsme vydávali od roku 2019 počínaje „Diagnózou“ a dvě zbrusu nové studiovky. Jako třešnička na dortu je stylové provedení fyzického nosiče – to asi ale zatím necháváme jako překvápko!

A vydání alba samozřejmě musí doprovázet řádný křest. Bohužel se s vámi nemůžeme vidět osobně, tak budeme opět dělat stream. Ale to bychom nebyli my, kdyby to nebylo něčím extra – takže tentokrát budeme k vám do obýváku vysílat z naší milované zkušebny! A hezky v domácím. Abyste měli možnost se také podívat „pod pokličku“, kde že to vlastně celé vzniká a kde zažíváme tu největší srandu.

Stačí, když se 11. března nasměrujete na naše stránky, facebookovou událost nebo náš Youtube kanál, a určitě náš stream neminete :-) Kromě písniček z nové desky chystáme i jedno hudební překvapení!

Zatím se pokochejte naším plakátkem, který obsahuje i grafickou ochutnávku z nové desky. Jak jinak, obrázky má na svědomí naše Verunka :-)

Těšíme se na vás!

Vaše Maliny

---


Blíží se vydání nové desky!

Kamarádi!

V novém roce se neflákáme, i když nám (muzikantům) to naše vláda doporučuje. Pilně makáme na nové desce! A můžeme drobně prozradit, že to bude pro nás určitě nejzásadnější deska v naší historii. Nejen tím, že to bude první deska s novým, saxofonem okořeněným zvukem a v aktuální sestavě. Především také jedinečným, originálním a hlavně moderním pojetím fyzické podoby alba. Na první pohled to nebude nic zvláštního, ale na ten druhý…

Určité indicie trousíme na našem facebooku, tak se tam občas mrkněte. Každopádně plánujeme desku vydat během února – což je za chviličku! Napětí tedy stoupá a vy se můžete jaksepatří těšit. A jestli nám to vyjde, tak přibližně ve stejné připravíme i zbrusu nové webové stránky, kam se z těch stávajících přemigrujeme a připravíme objednávkový formulář, abychom mohli desku distribuovat i hezky online.

A na závěr přikládáme vzkaz od našeho zdejšího fanouška. Je vidět, že naše muzika je hodně emoční záležitost, a to jsme rádi!

„Ten novej singl je teda pěkná nechutnost! Studem bych se propadl. Ne kvůli tomu, ze je to song o lásce a touze, proti těm nic nemám, ale kvůli tomu, jak je to děsně prvoplánový, slizký a dementní.. nebo vám to přijde OK? Tyhle radobyvtipny přisprostlý texty mi teda k partě mladých lidi fakt nesedí.. spis k nějakým dědkům do hospody čtvrté cenove.. fuj.“

Mějte se krásně, zůstaňte negativní a brzy naslyšenou!

Vaše Maliny

---


PF 2021

Kamarádi!

Přejeme příjemné prožití vánočních svátků a šťastný vstup do nového roku! Jako vánoční dárek pro vás sdílíme naší vánoční zdravici od celé kapely a zároveň oficiálně vydáváme poslední singl roku 2020 – Věru!

Youtube Video hu-UcQyub6sYoutube Video hu-UcQyub6s

Uvidíme se v roce 2021 a doufáme, že naživo na nějakém super koncertě. A těšit se můžete i na připravované album!

Vaše Maliny


1 2 3 4 5 6810131722283542495559626466 67 68 69 70