Jazzyk - y4y - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Jazzyk - y4y jazz / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nedělní vláček
    Nezařazeno
  • CD - náhled
    Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

Jitka

Minulý měsíc to bylo opět super. jako vždy. 8.3. si to určitě nenecháme ujít a přijdeme, obzvlášť když nás čeká překvapení.

Bez profilu

Jitka

Snad nám to vyjde a budeme moc přijít. Moc se těšíme, posledně to bylo opět super, nové písničky byly pěkné. Jitka a Jirka

Bez profilu

Jitka

Zdravíme a už se moc těšíme na 26.10. a určitě přijdeme, i když tentokrát trochu později. Jitka a Jirka

Bez profilu

Jitka

V úterý 7.9.2010 jsme byli v Mimose a opět jsme se velice dobře pobavili, bylo to super. Děkujeme za zábavu, Jitka a Jirka

Bez profilu

Jitka

Ahoj,
už se moc těšíme. v srpnu jsme bohužel nemohli příjít, byli jsme na chatě a hlídali vnučku, tak doufám, že teď v září nám to vyjde.
Zdraví Vás Vaši pravidelní návštěvníci Jitka Jirka

Bez profilu

Andy

Zdravím Jazzyky a Honzu Smolku,
nejsem tajuplná, možná si jen neuvědomujete, kdo jsem, ale osobně jsme se viděli už mnohokrát, jelikož jsem věrná fanynka Kožených Hrdel a na Vodárnu chodím pravidelně od loňského června. Bohužel, s Jazzykem je to složitější kvůli omezenému počtu míst v La Mimose. Jinak vám moc fandím, protože jste nejen skvělí muzikanti, ale i báječní lidé. Umíte na svých koncertech vytvořit příjemnou přátelskou atmosféru a posluchač odchází vždy s dobrou náladou a příjemným zážitkem. Vaše muzika funguje jako balzám na duši, při dnešním spěchu a shonu se mám vždy na co těšit. Jen tak dál.

Andy

Bez profilu

Andy

Zdravím Jazzyky,
chci Vám poděkovat za pozvání na Váš koncert, byl to pro mě zážitek, Vaše hudba mě přenesla do doby, která ještě nebyla tak uspěchaná a hektická. Máte můj obdiv a jistě si další Vaše vystoupení nenechám ujít. Děkuji sympaťákovi Rosťovi za Černý kafe blues (nádhera, pouštím si před spaním), krásnému kytaristovi Péťovi, jsi prostě nej, kam se hrabe Santana, panu Smolkovi za milé přivítání a nejlepší klarinet na světě, jediné ženě E. Plochové za krásný zpěv. Kdo mě fascinoval, byl p. Pekárek, elegantní muž s valchou a kartáčem, který by jistě neztratil na šarmu a eleganci, i kdyby kydal hnůj, má krásnější hlas než Johny Cash!

Díky, díky, díky

Bez profilu

Adam

Ahoj,
také prosím o zveřejnění kontaktu na kapelu, ohledně domluvy PLESU V ÚSTÍ.
zdravím a děkuji za prima večer v Mimoze.
Adam.