Jazzyk - y4y - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Jazzyk - y4y jazz / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nedělní vláček
    Nezařazeno
  • CD - náhled
    Nezařazeno

AVION SE ZNOVU KÁCÍ

(Upraveno: )

O Vánocích se zdálo, že se situace v Avionu stabilizovala. Zdálo se ještě v lednu, ale pak přišlo opět hledání nového provozovate a problémy s únorovým termínem. Díky vstřícnosti vedení hotelu a panu Kardovi, který se o nový pronájem ucházel, jsme 9.2.2016 odehráli skvělý večírek. Byla nám a našim hostům poskytnuta perfektní, byť dovozově  ambulantní podpora a vše klaplo.

Chystajíce březnové vystoupení opět narážíme na určité zakletí zámku Avion. Zase nemá velitele, který by tuhle Šípkovou Růženku políbil. Pan Karda nám nabídnul nový azyl, a to na pomezí Pankráce a Nuslí v jeho  restauraci ( kavárně, vinárně, baru ) "Lucky Luciano". Byl jsem se tam dnes podívat a myslím, že se tam nám a swingu bude líbit. Takže moc doufám, že i našim příznivcům a těším se na 8.3.2016, že si to společně moc užijeme.

Zdraví Honza

SKORO DVA ROKY

Mé poslední povídání bylo o spokojenosti s návratem do našeho, tehdy inovovaného, původního působiště - naší základny - rozuměj: zde jsme se založili v roce 2008. Ta inovace postupně vybledla, našim posluchačům se tam přestalo líbit pro nesmyslně drahá jídla, horšící se kvalitu obsluhy ap. Takže znova hledání působiště. Našli jsme, i když asi po půlroce opět přišlo provozovatelské rozkolísání. Ale vše se usadilo a jedeme dál v prostorách hotelu Avion pod Kačerovem ve stejnojmenné restauraci. A právě 8. prosince 2015 se zde uskuteční naše už 80.pravidelné jednoměsíční vystoupení. Připomeneme si 100 let od narození Franka Sinatry jeho krásnými písněmi a lehce se dotkneme i Vánoc.

Přijďte, bude fajn!!!

VEČÍREK SE POVEDL

Nemělo by to být zas takové překvapení, protože s Jazzykem se přeci podaří vše a vždy! Restaurant ROCKSHARD mile překvapil. Pro nás hlavním rysem adaptací minulého Café  La Mimosa je vnitřní přizpůsobení sálu na hudební produkci - jeviště a zvukově  vděčné "vytapetování" stěn. Pro naši malolitrážní reprodukční výbavenost ideální (za předpokladu, že nás publikum poslouchá a příliš hlasitě si nevypráví např. minulé úžasné zážitky s Jazzykem).

Příště se to určitě zase povede. A příště -  to je 25. března 2014 - úterý jako vždycky.

Přiďte!

Honza