Jazzyk - y4y - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Jazzyk - y4y jazz / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Nedělní vláček
    Nezařazeno
  • CD - náhled
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

AVION SE ZNOVU KÁCÍ

(Upraveno: )

O Vánocích se zdálo, že se situace v Avionu stabilizovala. Zdálo se ještě v lednu, ale pak přišlo opět hledání nového provozovate a problémy s únorovým termínem. Díky vstřícnosti vedení hotelu a panu Kardovi, který se o nový pronájem ucházel, jsme 9.2.2016 odehráli skvělý večírek. Byla nám a našim hostům poskytnuta perfektní, byť dovozově  ambulantní podpora a vše klaplo.

Chystajíce březnové vystoupení opět narážíme na určité zakletí zámku Avion. Zase nemá velitele, který by tuhle Šípkovou Růženku políbil. Pan Karda nám nabídnul nový azyl, a to na pomezí Pankráce a Nuslí v jeho  restauraci ( kavárně, vinárně, baru ) "Lucky Luciano". Byl jsem se tam dnes podívat a myslím, že se tam nám a swingu bude líbit. Takže moc doufám, že i našim příznivcům a těším se na 8.3.2016, že si to společně moc užijeme.

Zdraví Honza

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Jitka

Minulý měsíc to bylo opět super. jako vždy. 8.3. si to určitě nenecháme ujít a přijdeme, obzvlášť když nás čeká překvapení.

Bez profilu

Jitka

Snad nám to vyjde a budeme moc přijít. Moc se těšíme, posledně to bylo opět super, nové písničky byly pěkné. Jitka a Jirka

Bez profilu

Jitka

Zdravíme a už se moc těšíme na 26.10. a určitě přijdeme, i když tentokrát trochu později. Jitka a Jirka

Zobrazit všechny názory