Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jazzyk - y4y jazz / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Nedělní vláček 183 ×
  • CD - náhled 100 ×

Novinky

AVION SE ZNOVU KÁCÍ

Upraveno:

O Vánocích se zdálo, že se situace v Avionu stabilizovala. Zdálo se ještě v lednu, ale pak přišlo opět hledání nového provozovate a problémy s únorovým termínem. Díky vstřícnosti vedení hotelu a panu Kardovi, který se o nový pronájem ucházel, jsme 9.2.2016 odehráli skvělý večírek. Byla nám a našim hostům poskytnuta perfektní, byť dovozově  ambulantní podpora a vše klaplo.

Chystajíce březnové vystoupení opět narážíme na určité zakletí zámku Avion. Zase nemá velitele, který by tuhle Šípkovou Růženku políbil. Pan Karda nám nabídnul nový azyl, a to na pomezí Pankráce a Nuslí v jeho  restauraci ( kavárně, vinárně, baru ) "Lucky Luciano". Byl jsem se tam dnes podívat a myslím, že se tam nám a swingu bude líbit. Takže moc doufám, že i našim příznivcům a těším se na 8.3.2016, že si to společně moc užijeme.

Zdraví Honza


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Jitka


Bez profilu

Minulý měsíc to bylo opět super. jako vždy. 8.3. si to určitě nenecháme ujít a přijdeme, obzvlášť když nás čeká překvapení.

Jitka


Bez profilu

Snad nám to vyjde a budeme moc přijít. Moc se těšíme, posledně to bylo opět super, nové písničky byly pěkné. Jitka a Jirka

Jitka


Bez profilu

Zdravíme a už se moc těšíme na 26.10. a určitě přijdeme, i když tentokrát trochu později. Jitka a Jirka

Zobrazit všechny názory »