Instant Blue Band - Úvod | Bandzone.cz

Instant Blue Band big-beat-alternative / Vlašim

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Balada o Modráčkovi
  Nezařazeno
 • Kálí na
  Nezařazeno
 • Co chceš dělat?
  Nezařazeno
 • Je někdo doma?
  Nezařazeno
 • Factory Blues - Jam in E
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

První politické prohlášení IBB

(Upraveno: )

Vážení fanoušci, milí přátelé,
 vzhledem k výsledkům prezidentské volby z kraje tohoto roku i nedávných voleb do poslanecké sněmovny, rozhodlo se vedení jinak apolitické skupiny Instant Blue Band učinit v historii kapely první politické prohlášení s názvem "Je někdo doma?".

Vizte seznam skladeb a bděte.

Za IBB Vás zdraví, Lukáš

P.S. Podobnost s prohlášeními podobného charakteru je čistě náhodná ovšem nikoliv vyloučená...

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Allisax

Ahoj Lukáši, jsem rád že se dál věnuješ tvorbě, už jsem se taky přesunul do Prahy tak se snad brzy potkáme. Ahoj!

Hii Tenshin

Ahoj. Pracujeme na nový internetový nekomerční alternativní televizi, která poběží na http://trashyour.tv/ Všechno je zatim v přípravách, čekáme na konec odpočtu a snažíme se trošičku zapsat do podvědomí lidí, abychom pak měli pro koho vysílat vůbec . Celej projekt vznikl z naší touhy po takový menší mediální revoluci - chceme dát prostor mladý kreativitě a publikovat ty, kteří nemaj na to, aby publikovali v komerčních médiích, protože si myslíme, že ta starší generace "hvězd", která je v týhle zemi uznávaná, už nikoho moc nebaví... Nutit tě lajknout tu FB stránku nemůžu, což mě mrzí .)) Ale kdyby tě to zaujalo, tak přímo na stránce Trashyour.tv je lajkovátko, který stačí stlačit. Ta stránka v podstatě slouží jako takový odpočívadlo pro ty, co čekaj na spuštění samotnýho projektu. Poustujeme max. 3 video-pousty denně, nespamujeme. Pokud se rozhodneš pro Like, tak díky .)

Zobrazit všechny názory