Instant Blue Band - O kapele | Bandzone.cz

Instant Blue Band big-beat-alternative / Vlašim

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Balada o Modráčkovi
  Nezařazeno
 • Kálí na
  Nezařazeno
 • Co chceš dělat?
  Nezařazeno
 • Je někdo doma?
  Nezařazeno
 • Factory Blues - Jam in E
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Instant Blue Band: "LIFE, BLUES & COFFEE"

 

Dříve Vlašimsko-Podblanický, dnes již i pražský hudební projekt, počin a happening, hrající stále ještě neotřelý styl "paralel beat fusion" otevřeně se hlásící ke všemu dobrému co v hudbě od roku 1917 vzniklo.
Tvorba vlastní i převzatá, stojící na výpovědích, stojící na tom, co život přináší, stojící na podstatě rockové a beatové hudby vůbec. Texty opravdové i snové, a pokud možno pravdivé v pojetím syrovém i poetickém, s nadsázkou i bez.
 Kapela existující od roku 2006, která nikdy neodehrála dva koncerty ve stejném personálním složení a se stejným aparátem. Více jak dva koncerty za rok prozatím zůstaly  od roku 2006 jen soukromým přáním jednoho a svého času i jediného člena kapely a zlým snem některých z návštěvníků koncertů.

 

monumentální složení:

pan eL - guitar, bassguitar, vocal

pan Wé - dříve eSGé, nyní PíCsí

Prokůpek - video

Klárka j.h. - zpěv

??? - sax

Bio a historie

since 2006