Zdravíme , máme na stránkách bandzonu další ochutnávky z nového alba (už byrzy vyjde... pokud chcete, napiše nám prosím komentář, co si o skladbách myslíte) díky Matěj
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravíme , máme na stránkách bandzonu další ochutnávky z nového alba (už byrzy vyjde... pokud chcete, napiše nám prosím komentář, co si o skladbách myslíte) díky Matěj
jaaaaaaaaaaj pepicek :D nech vam to hraje ;) a dufam,ze sa uvidime..aspon online v rovnakom casopriestore :P cus
NAzdar fešáci, co nového u vás, co takhle podniknout nějaké společné akce ??? Matěj
utíkeeej Forreste
Nový videoklip kapely FROM BEYOND - Inself Impact
http://cz.youtube.com/watch?v=RvlZJyBLu…
snad tím neotravuju, budu rád za komentáře třeba rovnou k tomu klipu, díky
Zdarec Forresti. Vstupné na akci v Němčanech je 80 Kč. Odkazy na plakáty na akci jsou na hlavní stránce http://bigbitfest.wz.cz/ . Hoďte si plakát sem na profil nebo k sobě na stránky pokud chcete. Tož ať Vám to šlape a nezboříte Němčanský sál :-D. Za pořadatelstvo akce Luďa.
for MFabien (Forrest Jump)- neni vubec zac=)) hudbicka nadhernaaaa,at se dari a snad na nejakem konciku brzy cusik=)
Čus Forresti,přidáváme,at se daří.Jsem zvědav,jestli se Pepa na mě pamatuje?Mařa a S.F.
Ahoj. Mrkněte na můj profil. Je tam info ohledně reklamního materiálu pro kapelu.
Zatím pa Zuzana
Hihi, díkesss:-)))