Ludavicious - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ludavicious Muž, 36 let / Otnice (blizko Brna)

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Ludavicious si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

KISS v OVĚ

"You wanted the best?" "You got the best!" "The hottest band in the world: KISS!

Představení, které nachystali KISSáci bylo monstrózní a zastínilo jisté organizační nedostatky.  Ale pěkně popořadě.

 

Pátek 21.5.2010 něco po třetí hodině odpoledne odjezd s Marťasssem směr Rohlenka, Holubice, D1, Vyškov, Olomouc a Ostrava. Cesta ubíhala rychle a za cca 2 hodiny jsme byli v Ostravě, Za asistence pana Lišky jsme zaparkovali u ČEZ Arény. A hurá do fronty. Jelikož byl koncert vyprodán, náchazelo se zde pár jedinců zoufale schánících lístky. Říkal jsem si, že nějakej polský překupník je beztak bude prodávat. Asi za půl minuty poté se kolem nás ozvalo jen: Potrzebujete lístky?  :-), Vstup do arény byl vyřešen prachbídně, úzké koridory, tlačenice, poté další fronta před turnikety. Po martiriu konečně uvnitř, Sehnat něco na jídlo pití (klobáska a pivo = 70Kč) a zabrat flek.

 

Volba padla na tribunu naproti pódiu. Poslechově ne zrovna ideální, ale zato s parádním výhledem. Po cca půl hodině čekání se v 19:10 vřítila na pódium vřítila sestavička Taking Dawn. Tato mladá parta nehrála vůbec špatně. Slyšel jsem je poprvé a hodnotím kladně ( viz myspace profil). Uprostřed posledního songu zpěvák seskočil z pódia a řádil s kytarou dole u předních řad :-) Po 40 minutách vystoupení skončilo a nastal organizační problém číslo 2 - téměř nekonečné čekání na KISS. Snaha předkapely rozpumpovat publikum vešla zcela  vniveč. Publikum po dobu čekání  vychladlo a začlo býti dosti nespokojené. Pak konečně ( cca kolem 21h)  začla projekce ohlašující příchod legend.

 

Satelitní nájezd Evropa -> ČR -> Ostrava -> ČEZ Aréna a pochod KISSáků v nadživotní velikosti zkrz město. Poté pohled do zákulisí a mávání do kamer. Poté už nástup na pódium v klasických oblecích  za asistence pyroefektů a tónů prvního songu Modern Day Dalilah, V tu chvíli bylo snad vše odpuštěno - publikum jásá.Následuje průřez tvorbou KISS od prvního do posledního alba. Behěm songu "Firehouse" dojde na plivání ohně Gene Simmonsem. Uprostřed "Shock me" si spolu napódiu zařádí Tommy Thayer a Eric Singer. Pódium má částečně vysouvací minipódia části (platforma z bicími je taky vysouvací) a skupina toho občas využívá. Gene behěm vystoupení vyplazuje svůj dlouhý jazyk a baví publikum. Jeho další chvíle příjde během "Love It Loud", kdy plivá "krev" a poté s roztaženými netopýřími křídly odlétá nahoru, kde na minipódiu odehraje zbytek písně.

 

Dochází i další zjímavé pyrofekty - střelba z kytary nebo Ericova střelba z bazuky :-D. Paul Stenley se snaží  vyslovat Ostrava a jednou se mu to povede, jako kdyby se narodil u nás v ČR. Ke konci vystoupení Paul usrkává nějaké pitivo, zřejmě kvůli ochraně hlasivek ( prý byl nedávno nachlazený). S odehráním Detroit Rock City končí hlavní část vystoupení. Po chvilkovémk vyvolávání KISS přidávají (tyto 3 přídavky zpívá drtivá většina publika). Paul hecuje publikum a slibuje, že pokud bude hlasité, přijde k němu. Spustí se "I was made for lovin' you" a Paul se zavěšuje za lano a je přitažen na minipódium u zvukařů, kde odehraje skoro celou píseň. Poté následuje "God Gave rock'n'roll to you II" a záveřečná "Rock And Roll All Nite". Na konci písně jsou vypuštěny kvanta bílých konfet. U podledních tónů následuje sprška pyroefektů a rozbití kytary (také s prskavkami). Po shasnutí světel a odchodu kapely se na hlavním plátně poté objeví: KISS  We love you Ostrava.

 

Playlist koncertu je k nalezení na Wikipedii, z důvodu hlasové indispozice Paula Stanleyho vynechány songy "Love Gun", " Lick It Up" a "Shout It Loud". Záznam koncertu v MP3 si bylo možné koupit ihned po koncertě na stylové KISS flashce.

Cesta ven z ČEZ Arény je kupodivu velmi rychlá, ovšem stejně čekáme skoro hodinu než se vymotáme z parkoviště. Kolem půlnoci odjezd z Ostravy a tradá domů. Po cestě ještě vysadit Marťassse v jedné dědince (a hnát spřed sebou asi 300 metrů 2 zajíce na výjezdu z ní :-D ) a poté už hurá domů. O půl třetí unavený ale štastný ulehnout k odpočinku.

KISS všem doporučuji, už jen kvůli té show okolo. Pokud máté rádi i muziku, nesmíte chybět.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Taleyard

Ahoj Ludavicious ,na našom profile si môžeš vypočuť naše čerstvo nahraté demo.Budeme radi za tvoj názor. Stay heavy! :-)

Zobrazit všechny názory