Tainted
Tchuss!
V pátek 17.12. Tě srdečně zveme do šumperské Kotelny na křest našeho nového CD.
Support: Coca Core Company a Projekt Parabelum.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Tchuss!
V pátek 17.12. Tě srdečně zveme do šumperské Kotelny na křest našeho nového CD.
Support: Coca Core Company a Projekt Parabelum.
Ahoj buzolo ;-)
Brooklyn Brootal Fest No. 3 je za dveřmi!
========================
11. 12. 2010 / RC Brooklyn / Brno
========================
CORPOSANT
EYE BEYOND SIGHT (SK)
AGAINST FALLING
DMC
INNERVATE
========================
Start ve 20:00
Budeme se těšit na Tvou návštěvu.
:-D
No jo. Kuba Sigmund, ortodoxni bukvice z Holomóca :-)
KURVO :-)
Čau Sigišu díky mockrát za comment, hodně potěšil :-) doufáme že se brzy někde uvidíme \m/ stay positive, stay metal - Headoff
Ahoj, Buzolo:-)
jako našeho fanouška bychom tě rádi pozvali na koncert, který je pro nás velmi důležitý. A to sice 27.11. v Brně na Melodce. Kromě nás zde vystoupí kopa skvělých kapel v čele s The Switch. Při této příležitosti také pokřtíme naše nové EP. Rozhodně je se na co těšit, jelikož nic nenecháme náhodě a chceme si celou akci s Vámi co nejvíc užít! Striptérky, kupy drog a alkoholu, nevázané orgie s kýmkoliv a kdekoli, narozeninový dort, pistole a růžové tkaničky. Všeho bude nadmíru! Už se na tebe těšíme! P.S. Kdyby se ségra náhodou doma nudila, vem ji s sebou! :D
Jako našeho fanouška tě zveme na náš profil, kde jsme pouze pro tebe uploadli dvě nové audio stopy!
Loď ahoj!
Tímto Tě zveme na křest nové desky Radiola, který proběhne 17.11.2010 v pražském klubu Futurum za podpory Jolly Joker & P.B.U. a Crosscheck. Těšíme se Tvou účast !
Ahoj Sigi,
několik novinek z tábora MINCING FURY:
- před pár dny nám konečně vyšla deska "Devolution", k dostání nyní na naší kontaktní adrese (antitrend@seznam.cz), 2 ukázky z této fošny lze nalézt na našem profilu.
- křest CD proběhne ve středu 10.11.2010 v Brně v Brooklynu na ANTITREND párty č. 30 za doprovodu švédských THE ARSON PROJECT, moldavských ABNORMYNDEFFECT a domácích DOBYTČÍ MOR a 6MAS. Více info na: http://bandzone.cz/fan/antitrendpartie.…
Měj se fajn.
MF guys
Zdravíme tě, sigi, zveme tě k poslechu našeho nového singlu a ke shlédnutí nového videoklipu, poslechni, nech koment, budeme rádi, měj se!