sic.engine - Úvod | Bandzone.cz

sic.engine violence-crossover / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Passion Reveals Obsession
  Nezařazeno
 • Eyes That See
  Nezařazeno
 • 01 - Midnight Heroes and Sunset Kings (Freaks EP, 2013-2016)
  Nezařazeno
 • 02 - Genealogy of Emptiness (Freaks EP, 2013-2016)
  Nezařazeno
 • 03 - Freaks (Freaks EP, 2013-2016)
  Nezařazeno
 • 04 - Origins of Fear (Freaks EP, 2013-2016)
  Nezařazeno
 • 05 - Wake Me Up Now (Freaks EP, 2013-2016)
  Nezařazeno
 • 01 - The Beauty of Her Bleeding Lip (7 Cuts EP, 2010)
  Nezařazeno
 • 02 - Street Lamp Silent Testimony (7 Cuts EP, 2010)
  Nezařazeno
 • 03 - Irreversible Shift Beneath the Cortex (7 Cuts EP, 2010)
  Nezařazeno
 • 04 - 7 Cuts (7 Cuts EP, 2010)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Josého vzkaz

Je pro mě těžké začít sem něco psát, protože se psaní příspěvků straním, abych neudělal mojí kapelní rodině ostudu, ale dneska prostě musím. Nedá mi to:o)

Jak se tak koukám do kalendáře, tak příští týden to bude přesně 9 let, kdy jsem poprvé přišel na zkoušku do téhle bandy. Jelikož jsem jediný, kdo si všechny ty začátky pamatuje, tak si kolikrát říkám, jestli už bych se také neměl někam zahrabat stranou, ale vždycky si řeknu, že ne:o) I když mě všechny ty odchody/příchody čl...enů nutily nad touhle otázkou přemýšlet, tak jsem setrval a jsem za to velice rád, protože jsem kolikrát prožíval těžká dilemata jestli setrvat či ne. Hlavně při odchodu Fícy, Víti a dalších.

Vždycky jsem věřil, že se nám podaří zase dát dohromady stabilní sestavu plnou energie, kamarádství a vysokých hráčských schopností, což už se před nějakým časem zpátky podařilo, ťuk ťuk:o))

A vlastně celý ten důvod proč si tady vylejvám srdíčko je ten, že dneska jeli kluci nahrávat screamy na EP, které jsme natáčeli v dubnu 2013 ve Studio Šopa - nahrávací studio, a musím říct, že našemu benjamínkovi Robertovi se náramně povedly. Tudíž je EPko konečně kompletní a brzy ho vypustíme. Tímto bych chtěl poděkovat všem klukům, kteří se na tomto EP podíleli, ale bohužel se naše cesty časem rozdělily. Mockrát za všechno děkuju drede, Fíco a Víťo. Váš odkaz na tomhle EP navždy zůstane stejně tak jako v našich srdcích:o))

Také mockrát děkuju/děkujeme všem kamarádům a kapelám, které jsou pro nás inspirací, kterých si vážíme, a které nás ženou dopředu. Mockrát děkujeme Sunset Trail, Corposant, Shadow Area, Born in Pripyat, the.switch, Rattle Bucket, Arch Of Hell, FILTHYMINDS, x-left to die, EMMETT BROWN a další. Omlouvám se všem na koho jsem zapomněl. Je toho za tu dobu hodně. Hodně zážitků, hodně díků. Všichni jste pro mě inspirací.

Hlavně děkuju za sebe a celou naší bandu, že jste dočetli tenhle blábol až sem, za podporu a za vaši energii.

Opatrujte se a buďte šťastní. Brzy o nás zase víc uslyšíte:o))

José

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory