Veronika Fialová - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Veronika Fialová Žena / Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Veronika Fialová si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Přeju všem našim fanouškům, přátelům,známým hezký svátky a děkuju za podporu a přízeň v letošním roce a doufám, že nám zůstanete věrní i v roce 2014!!! Díky. Veronika :-)

Upraveno:

Jsme v semifinále naděje Beatu ! Prosíme o Vaši podporu a zaslání hlasu. viz níže :-)

Ahoojky všem :-)
díky vaší podpoře a posílání hlasů kapele Second Chance jsme se dostali do semifinále v naději Beatu. Prosíme o vaši podporu a posílání hlasů do 15.12.2013. Odkaz : http://www.radiobeat.cz/cs/100/10284/aktualni-kolo-27-08/ Vaší podporou nás můžete poslat až do finále. Děkujeme všem, jste skvělí :-)

Drazí fans, tééda všem moc děkujeme za posílání hlasů do naděje Beatu. Díky Vám jsme postoupili do dalšího kola ! Máme velkou radost !!! Přidáváme tedy na bandzone.cz/secondchance DALŠÍ DVĚ PÍSNĚ Z NAŠÍ NOVÉ DESKY. A s nima jsme se teda nemazlili :)

Nářez v kainu 8.11.2013 !

 

Soutěžím s kapelou Second Chance v naději BEATU. Prosíme o Vaši podporu a zaslání sms ! Hlasovat můžete do 3.11.2013.

SECOND CHANCE NA BEATU !!!

Všem milovníkům rockové hudby ,kamarádům a fanouškům ! Kapela SECOND CHANCE soutěží na rádiu beat v NADĚJI BEATU. Doufáme, že nám pošlete všichni svůj hlas a posunete nás do dalšího kola. Hlasovat můžete na tel : 720 001 222 tvar sms : nadeje mezera second chance mezera 1 nebo 2 podle toho jestli se vám líbí spíše první nebo druhá píseň. Je možné poslat pouze jednu sms z Vašeho telefonu. Cena sms je stejná jako kterákoliv jiná. Předem všem moc děkujeme !!! Vaši Second Chance :-)

beat

 

PÍSNĚ Z NAŠÍ NOVÉ DESKY NALEZNETE NA STRÁNKÁCH KAPELY SECOND CHANCE : http://bandzone.cz/secondchance .

Drazí rockeři a fanoušci Second Chance ! POZOR !!! Velký okamžik nastal !!!!!! Právě přidáváme na http://bandzone.cz/secondchance?at=news , pár ukázek z naší nové desky, kterou jsme točili ve studiu Hostivař. Postupně budeme přidávat další písně a oznámíme Vám brzo křest desky ! Nové písně jsou plné ženské energie. Jako vážený host nám bicí točil Miloš Meier, vocal se podílel David Pavlik...Více informací budeme postupně přidávat. SDÍLEJTE a radujte se s námi :-)))) Za každý názor budeme rádi.