Warhawk - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Warhawk power-metal / České Budějovice

„V playlistu obě kompletní desky!!!!!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

PÁJO DÍKY!!!!! ALEŠI VÍTEJ!!!

Ahojky, asi jste si všimli, že se delší dobu moc neozýváme, ale nebojte pořád jsme tady!!! ???? Už jste někteří možná viděli na FB fotku. Ale aby bylo všechno tak jak má, tak vězte, že bychom se po necelých deseti letech chtěli rozloučit s Pájou "Dvorkysem" Dvořákem, který se rozhodl upřít svůj čas na Sebastien a sólové projekty. My bychom mu chtěli z celého srdce poděkovat za všechno co pro WARHAWK udělal, a že toho nebylo málo!!!!!!! A jsme rádi, že se stále ještě podílí na vzniku nové desky, která se příští rok dočká vydání a na kterém už opět pilně pracujeme. No a jak už před 20ti dny fotka prozradila, povedlo se nám za Páju najít náhradu. Mladého ale už schopného Aleše Vavrušku! Pájovi přejeme do budoucnosti jen to nejlepší!!!!! A Aleši vítej!!!!! Všichni se držte a těšte se na novou desku a třeba příští rok bude nějakej ten koncert. Keep ´em flying! Warhawk

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Mahony


Bez profilu

Ahoj, díky za páteční akci ve Špejcharu. Hrálo Vám to parádně a CDčko taky nezklamalo. Tak zase někdy... metalu zdar a Warhawku zvlášť!

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »