Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

SweetL 35 let / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek SweetL si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Temno

Mám asi období temna. Potřebovala bych už upustit páru. Vyskákat se na koncertě, vyřvat se. Vykřičet ten tlak, který cítím každý den. Mám zvláštní období, kdy u ničeho nevydržím. Nevydržím číst dýl než pár minut, nevydržím poslouchat skoro nic. Všechno mi po chvíli začne vadit. 

Jediný u čeho docela vydržím jsou starší Cocote minute. Nevím proč. Asi proto, že je to kapela, která mě provází snad v každým životním období. 

Nedávno jsem měla stav, kdy jsem se nemohla dokopat k ničemu užitečnýmu. Koukala jsem na binec doma, čekalo mě milion úkolů a já měla prostě temno. Nechtělo se mi vůbec nic. Nedokázala jsem se donutit ani se sluchátky na uších, což je většinou zaručená léčba na lenost a odpor k domácím pracem. Nebyla jsem schopná vymyslet jedinou kapelu, která by mi nelezla na nervy. A pak jsem si vzpomněla, jak jsem kdysi dávno před lety měla na svým onehdá ještě tlačítkovým telefonu jako zvonění Svatej pokoj. 

Pustila jsem si jí a rázem jsem byla o pár ulic dál. V malinkým 1+kk. Bylo mi o víc než deset let míň, žila jsem s basákem a pracovala na interně. Kde mě drtila šílená staniční a šílený diagnózy mých pacientů. Večer jsem přišla domu a zatíco můj milý užíval přízně náctiletých fanynek, jsem si do učí na plný koule dkola pouštěla Svatej pokoj! Zatímco všichni jsou už dál, já jsem jinde.... I teď mi to sedlo jak prdel na hrnec. Matka divnodětí. Divnomatka.. Zatímco všichni jsou už dál, my jsme jinde... Někdy se mi zdá, že už nechci nic. Zavřít jenom oči a nechat se nýst

O něco později bruslím do úmoru na Rakve N´Roll a další fláky. Dokud můžu popadnout dech, jedu a poslouchám. Stejně jako v životě..

O pár let později žehlím dětem s pupkem výbavu do porodnice a poslouchám:

A tak si synku zabal, jako na pustej ostrov, kafe a cigarety a ňákou holku vostrou ..

A zaháním tím depku, protože je ještě moc brzy na to, aby děti přišly na svět, ale nedá se nic dělat..

Taky jsem si vzpomněla na Lodě. Na období kdy děti byly miminka a já je neustále houpala a zpívala, protože Ali pořád řvala, zvracela a všechno bylo blbě. A zatímco se partnerská krize bleskovou rychlostí prohlubovala, já jim zpívala: Není vítězů, není poražených, jsou jenom ranění, i když nebyl to boj. Křehká příměří plující na vodě, pozor na bouře, pozor na lodě..  Ten text sedí až bolestně. Když něco začíná, to co bylo končí. Křehká příměří...

Když mi zazněla Veď mě, hlavou mi prolítla vzpomínka jak ho hladím po tváří a cítím jeho vousy pod prsty.. Není lepšího léku než Král Discotheque :-D Vybavuju si klip, kterej byl asi druhej po Měl bych Tě sejmout, kterej jsem zaregistrovala a ta syrovost mě naprosto odbourala :-) Miluju jí dodneška. Stejně jako Traviče vody a další. 

Svým způsobem se těším na koncerty, jsem zvědavá, jak to Romí dá. Vlastně doufám,že mě to zase nakopne a bude mi dobře. A i když zažívám určitej pocit uzavření, věřim tomu, že tahle muzika mě neomrzí. Na to je moc dobrá :-) 

Upřímně doufám,že mě z tohohle stavu něco vytáhne. S Fakkerem to zřejmě nevyšlo a prožívat syndrom vyhoření i v téhle sféře by mohlo být pro člověka jako já celkem fatální..

Je toho všeho hrozně moc. Permanentně. To co řeším, prožívám se napsat z mnoha důvodů nedá. Občas jen tak sedím a přemýšlím, komu zavolat. Komu tohle napsat. A cítím zase to prázdno..

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Budweis Drunken Bastards

Ahoy!
Víš, co vznikne, když dáš dohromady chlapy v kiltech, zpěvačku, která by si mohla podat ruku třeba s Brody Dalle, banjo a velkou chuť k alkoholu? Tak takhle jsme přesně vznikli my... Opilí budějcký bastardi. Inspiraci Dropkick Murphys snad ani netřeba podotýkat. Právě jsme nahráli naše 2 první demo songy, který si u nás můžeš poslechnout a v případě obliby stáhnout nebo se prostě jen můžeš stát fanouškem. Na každýho z Vás se těšíme. SLAINTE!
Bastardi!

Zobrazit všechny názory