SweetL - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

SweetL 40 let / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek SweetL si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Cocotte minute Czeko 15let tour Pod Lampou

Od vydání alba Czeko uplynulo už patnáct let. Kapela se v rámci výročí téhle fenomenální desky rozhodla věnovat turné. Ve čtvrtek 7.11. a v pátek 8.11.2019 udělali bordel i v plzeňském Divadle Pod Lampou, a v nemalé míře se na tom podílel i předskokan Vojtaano.
Už týden před koncerty hlásili Cocotti vyprodaný pátek, a čtvrtek pomalu ale jistě mizel. Většina fandů přesto za každou cenu sháněla lístky na páteční termín. I já jsem zvolila možnost se druhý den vyspat.
Už kolem sedmé večer se začali scházet fandové na horním baru Lampy a i tomu zřejmě pak odpovídala nálada během celé akce.
Vojtaano začal dav rozehřívat ve 20:30, kdy už bylo našlapáno. Musím říct, že i když jsem přišla hlavně na "hlavní chod", Vojta Záveský mě dost bavil. Dobrý zvuk, muzika a boží texty. Když na závěr přišli zahrát i kluci z CM Budulínka a zaznělo ,,Dobrý den, kozy ven", publikum už bylo dost pod parou. Ve chvíli kdy nastoupil zlatý hřeb večera, dole už to pořádně vřelo.
Cocote minte odpálili večer peckou Vocotadyde a celá Lampa hned od začátku pogovala a řvala texty z plných plic. Následoval Bastard, můj milovanej Svatej pokoj a bylo to prostě neskutečný! Všichni pařili na maximum a já byla vděčná za oblíbený místo na lavici za reprákem u Čendy, protože tolik chlapů jako ten večer, mi fakt nikdy k nohám nepadalo :-) Nemilým incidentem byla šarvátka fanoušků, která naštěstí skončila stejně rychle jako začala a příjemným gestem byla i reakce zpěváka Zellera, který chlapíky krátkým proslovem do mikrofonu srovnal. Nicméně bylo znát, že v kotli to místy vaří až nebezpečně. My ale byly kousek nad zemí a tak jsme se příjemně vyhřívaly v muzice a energii, kterou kluci z pódia posílali do všech stran. Velkou parádou pro mě byl třeba Král discoteque. Celou dobu jsem čekala, jak dá Zeller po těch letech řev od 1:57 a dál. Dal to. A dal to tak, že jsem ječela nadšením. Zazněly i nové věci jako Veď mě, ze stejnojmenného alba, kterou zpívali snad všichni. Stejně tak jako Králům koruny. Jako předposlední dáreček dostalo zdivočelé publikum Czeko a rozvášněně řvalo každé slovo. Dílo dokonal song Měl bych tě sejmout, který svým způsobem před patnácti lety odstartoval dráhu téhle partičky.
Závěrem chci říct, že Cocotte minute nejsou jen sex, drogy a rock n´roll. Je to i tvrdá práce, pres a únava. A taky to, že je někteří z fan clubu občas tak trochu serou :-) I proto si vážím toho, jak jsou kluci ke "svýmu kmenu" i tak lidský, dávaj do toho všeho maximum a přes překážky makaj pro svůj sen.
Díky za ten večer pánové, klobouček..

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Budweis Drunken Bastards

Ahoy!
Víš, co vznikne, když dáš dohromady chlapy v kiltech, zpěvačku, která by si mohla podat ruku třeba s Brody Dalle, banjo a velkou chuť k alkoholu? Tak takhle jsme přesně vznikli my... Opilí budějcký bastardi. Inspiraci Dropkick Murphys snad ani netřeba podotýkat. Právě jsme nahráli naše 2 první demo songy, který si u nás můžeš poslechnout a v případě obliby stáhnout nebo se prostě jen můžeš stát fanouškem. Na každýho z Vás se těšíme. SLAINTE!
Bastardi!

Zobrazit všechny názory