Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rock For People - 3.-5.7.2014 v Hradci Králové Hradec Králové

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Rock For People - 3.-5.7.2014 v Hradci Králové si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Rock For People 2014

Letošní ročník Rock for People se koná opět ve Festivalparku v Hradci Králové, tentokrát 3. - 5.7.2014

Lístky jsou k dostání na http://www.ticketsforpeople.cz/

 

ROCK FOR PEOPLE 2014 - CELOFESTIVALOVÉ VSTUPENKY

  • limitovaná edice 3 000 ks vstupenek na RfP 2014 v ceně 1 190 Kč – VYPRODÁNO!
  • edice 3 000 ks vstupenek v ceně 1 290 Kč -  VYPRODÁNO!
  • edice 5 000 ks vstupenek v ceně 1 390 Kč  - VYPRODÁNO!
  • edice 3 000 ks vstupenek v ceně 1 390 Kč (na konkrétní jméno) - VYPRODÁNO!
  • edice 5 000 ks vstupenek v ceně 1 490 Kč - VYPRODÁNO!
  • edice 5 000 ks vstupenek v ceně 1 650 Kč - ZDE
  • VIP vstupenka + VIP camp v ceně 4 000 Kč - ZDE
  • vstupenky za 1 790 Kč (po vyprodání edice za 1 650 Kč)
  • na místě 1 990 Kč (od 2 .7. 2014)

ROCK FOR PEOPLE 2014 - JEDNODENNÍ VSTUPENKY

  • vstupenky na Večírek 2. 7. v ceně 290 Kč - ZDE
  • vstupenky na čtvrtek 3. 7. (Manu Chao) v ceně 690 Kč  VYPRODÁNO!
  • vstupenky na čtvrtek 3. 7. (Manu Chao) v ceně 790 Kč ZDE
  • edice 3 000 ks vstupenek na sobotu 5. 7. v ceně 690 Kč VYPRODÁNO!
  • vstupenky na pátek 4. 7. (Madness, Chinaski...) v ceně 790 Kč - ZDE
  • edice 3 000 ks vstupenek na sobotu 5 . 7. v ceně 790 Kč - ZDE
  • edice 3 000 ks vstupenek na sobotu 5. 7. v ceně 890 Kč (po vyprodání edice za 790 Kč)
  • vstupenky na sobotu 5. 7. za 990 Kč (po vyprodání edice za 890 Kč)

 

Další informace o vstupenkách naleznete ZDE

Zahraniční interpreti:

Manu Chao La Ventura: http://www.manuchao.net/
Biffy Clyro: http://www.biffyclyro.com/
Madness: http://www.madness.co.uk/
Chase & Status: http://www.chaseandstatus.co.uk/
The Naked And Famous: http://www.thenakedandfamous.com/
Netsky LIVE: http://www.netskymusic.com/
Tom Odell: http://www.tomodell.com/
Asian Dub Foundation: http://www.asiandubfoundation.com/
Steven Seagal's Blues Band: http://stevenseagal.com/?page_id=24
The Afghan Whigs: http://www.theafghanwhigs.com/
We Came As Romans: http://www.wecameasromans.com/ Balthazar: http://www.balthazarband.be/
Blood Red Shoes: http://www.bloodredshoes.co.uk/
Deap Vally: http://www.deapvally.com/
Emmure: http://www.facebook.com/emmure
Holy Esque: http://holyesque.tumblr.com/
Kadebostany: http://www.kadebostany.com/
Molotov Jukebox: http://www.molotov-jukebox.co.uk/
N.O.H.A.: http://www.n-o-h-a.com/
School Is Cool: http://www.schooliscool.be/
The Feud: http://www.thefeud.net/
The Strypes: http://www.thestrypes.com/
THePETEBOX: http://www.thepetebox.com/
7 weeks: http://www.7weeks.fr/
Angel At My Table: https://angelatmytable.bandpage.com/
Bilderbuch: http://bilderbuch-musik.at/
Compact Disk Dummies: LINK
God Damn: http://goddamntheband.bandcamp.com/
Goldmouth: http://www.goldmouth.de/
Groovy Shiva: http://about.me/groovyshiva
Kensington: http://www.kensingtonband.com/
LazyTalk: http://lazytalk.co.uk/
Lucy Love: http://www.lucylove.dk/
Madame Pepper: http://www.madamepepper.com/
Money For Rope: http://www.moneyforrope.com/
Natas Loves You: https://www.facebook.com/Nataslovesyoumusic
Tricot: http://www.tricot.tv/

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

UNN

Ahoj,

zveme tě k poslechu naší kapely. Nás styl se pohybuje mezi Alternativou a ElectroPopem. Poslechni si nás, třeba se ti budeme líbit :)

Hezký den.

UNN

Zobrazit všechny názory