Mother's Angels - Úvod | Bandzone.cz

Mother's Angels progressive-rock / Litomyšl

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Pyžamo - CD BOJ 2014
  Nezařazeno
 • 07. Dost!
  Nezařazeno
 • Boj - CD BOJ 2014
  Nezařazeno
 • Sangera Ribap - CD BOJ 2014
  Nezařazeno
 • 01. Leť
  Nezařazeno
 • 03. Můj dům
  Nezařazeno
 • Malá Kopretina - CD BOJ 2014
  Nezařazeno
 • Blíž - CD BOJ 2014
  Nezařazeno
 • 02. Město života
  Nezařazeno
 • 04. Nesmí
  Nezařazeno
 • 05. Praha ta totiž
  Nezařazeno
 • 06. Odplouvám
  Nezařazeno
 • 08. Všichni jsme stejný
  Nezařazeno
 • 09. Odemknout
  Nezařazeno
 • 10. Tudududam
  Nezařazeno

Kontakty

mothersangelsband@gmail.com - Management & booking Mother´s Angels
+420739062923 - Management & booking Mother´s Angels

Novinky

Mother´s 2022 / 2023

(Upraveno: )

Přátelé, kamarádi,

od našeho come-backu v roce 2021 uteklo už hodně vody (nebo piva?:) a tak bychom se mohli trochu ohlédnout. V létě 2021 jsme odehráli úžasných 25 koncertů, které jsme strávili na šňuře s Divokým Billem a také na vlastní šňurce "Okolo komína". Kapela se sehrála, měli jsme možnost hrát pro tisíce lidí, skládali jsme nové písně,... takže jedním slovem: Euforie :) Na podzim 21 jsme stihli odehrát koncert v domácí Kotelně v Litomyšli, kterej byl boží a přišlo na něj mraky lidí. Po něm následovala celorepubliková kulturní tma (asi víte kůli čemu...), kterou jsme ale 23.12. rozsvítili elektro-akustickým koncertem doma, na Vedralce (níže najdete ukázku). A lidi zase přišli.

Takovou zajímavostí je, že jsme se na začátku potkali se zajímavými lidmi :) Potřebovali jsme nový promo fotky a tak jsme vytipovali termín. Domluvili jsme super fotografa, který však chytil tehdy populární covid.. nechtěli jsme marnit čas a tak jsme začali obvolávat náhradu. Nakonec dopadl Zdenda Bína (frontman minus123minut), který s nám 4 hodiny kecal a pak nám během 20 min udělal boží fotky :) Dalším úžasným člověkem je malíř a grafik Jan Lamr, kterého nám doporučil galerista Mirek Kroupa, který se na Vedralce stavil v kabrioletu a měl na sobě oblečení na inline brusle. To nevymyslíš :D Nicméně díky Mirkovi a Honzovi máme super logo, vizuál a skvělou spolupráci.

Už v roce 2020 začal náš frontman Jakub Dryml pracovat na textech s Romanem Procházkou (kytarista, zpěvák, skladatel Divokýho Billa) a tak i nadcházející roky jsou ve znamení spolupráce, kdy mimo textů řešíme i aranže písní. No prostě vrtáme do toho, aby to bylo kurva dobrý :) Když mluvíme o tvorbě, "reunion" Mother´s měl jednu zásadní podmínku: nesmíme brát jen z historie, ale musíme dělat nový songy. To doposud naplňujeme a už v květnu 2021 jsme s Romanem odjeli do Studia V ve Zlíně, kde jsme natočili tři písně. Pěkně po straru, analogově, do pásu a hráli jsme základy všichni dohromady. Boží :) Jeden song se natolik povedl, že ho zařadíme na naše připravované CD. Jedná se o píseň: Duše.

Rok 2022 se nese v duchu intenzivních zkoušek (rozuměj 4-5 h zkouška, 4-5 l kafe) a několika soustředění (rozumněj 7-8 h hraní, 7-8 l kafe a šťěkanátek z vietnamského bistra). Scházeli jsme se fakt často a pilovali nápady, Roman za námi jezdil na soustředění, Drymča pak za Romanem a společně textovali,... vlastně jsou to měsíce práce, která není vidět. Ale pevně věříme, že ji zúročíme v desce, kterou právě nyní natáčíme v SONO Records!

A teď přichází to gró. Od října 2022 jsme se zavřeli do studia SONO Records a natáčíme písně. Dnes je 21. listopadu a máme za sebou 2 x 3 dny, kdy jsme natočili 6 základů + 1 máme ze Zlína (Duše). No a co vám budeme povídat, pro každýho muzikanta je to splněnej sen, podívat se do SONA. A my tam můžeme dokonce natáčet :) Producentem skladeb je Roman Procházka a ve studiu je zvukovým producentem Adam Karlík. Víc se asi nebudeme rozepisovat, aby to nevyznělo chvástavě... jestli vás to zajímá, zeptejte se nás u piva :) Ale je to boží zkušenost a my si toho nesmírně vážíme.

No a co nás čeká do konce roku 2022? Další tři dny v SONU a chystáme vánoční elektro-akustický koncert 23. 12. 2022 na Vedralce ve Sloupnici. Doma :) Hele na důkaz toho, že jste to dočetli až sem, napište nám, jestli dorazíte? :)

Držte nám palce a buďte s námi! Všechny aktuality házíme na sítě: https://www.facebook.com/mothersangels.cz

Mother´s Angels

Youtube Video jNlHv-v0i5gYoutube Video jNlHv-v0i5g

Vánoční koncert na Vedralce:

Youtube Video nnmCTE-NPJQYoutube Video nnmCTE-NPJQ

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

mildanek

Mother's Angels je vyzrálá SUPER kapela s ještě suprovějším návratem po 6-ti letech na hudební scénu.FANDÍM stále KUBO,Petře&spol.Zdravím celou kapelu!????????????????????????????

Bez profilu

Sára

Ahoj hráje pěkni pisníčky jestlí mužu po prosit imeil.a čislo na Ludvíka Kalíbanoviho známe se na tydnu hudby v Mejtě jsem měla červeni tričko a Ludvík se namě usmivál a ja znám Ludvíkovu segru Markétu Novákovou dejte muj imeil Ludvíkovi muj imeil sara.petrusova@seznam.cz a dejte Ludvíkovi moje čislo 702992047 Sára

Zobrazit všechny názory