Phillipp Bass Von Kryptor - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Phillipp Bass Von Kryptor Muž, 122 let

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Phillipp Bass Von Kryptor si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Názory

Captcha obrázek

Saša - UNBORN/KOLOSS

Ahoj!
Zdravím tě ze záhrobí naší ukončené kapely Unborn! Jako fanouška naší muziky by tě mohlo zajímat, že já osobně už mám novou bandu, ve které opět řvu do mikrofonu. Naše smečka nese název Koloss a najdeš u nás i členy dalších rozpadlých metalových hudebních těles jako Sepsis nebo Apocryphal Death. Aktuálně jsme vypustili do světa první promo nahrávku, která podle mě určitě stojí za poslech. Přijmi proto pozvání na náš profil (http://bandzone.cz/koloss), kde se mimo jiné dozvíš i bližší info o našem debutovém koncertu v pátek 13.11. v Praze na Jižním Městě. Snad tě ochutnávka přesvědčí tam přijít!!!
Měj se!

Bajonet

Zdar, Bajonetu právě vychází Split CD s Hejtman, Hellocaustor a Tyranizer. Zkus si to poslechnoutj na profilu http://bandzone.cz/bajonet. Uvidíme se na jeho křtu :), bude to pro nás obrovská čest, chodili jsme na Kryptor už aspoň tak před 16-17 lety (např. do Belmonda...)