Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

D.O.P. metal-hardcore / Žďár nad Sázavou

„D.O.P. ve SPARKu !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

METAL SET 2018

Zdravím vás všechny po strašně dlouhé době. Jirka říkal, abych napsal nějakej report, že jsem línej jako vepř a že se hovno stane, když si místo dloubání v nose sednu ke klávesnici a něco napíš(č)u. No a jelikož jsem zažili naprosto luxusní akci, tak jdu na to.

Nové město na Moravě je naše současná Alma Mater. Toto město je ale známé hlavně díky sportu a pořádat metalovou akci tady ještě nikdo nezkusil anebo už je to strašně dávno, tak že všichni pamětníci si bud´ nevzpomenou a nebo nechtějí. No ale my, jakož to zarputilí metloši a Dan Šimek, který má rád výzvy, jsme se domluvili, že něco takového by se mělo zkusit. A šli jsme na to. Ale koho pozvat. Odpověď byla jasná, legendu Českého metalu DEBUSTROL. Ale koho dalšího? Odpověď byla jasná. BAD VICTIM, smrtonoše z Velkého Meziříčí a D.O.P. z kulturáku.

Akce začala od 19:30 ale už od odpoledne se po NMNM začali trousit první černooděnci a místní restaurace nestíhala nosit pivka. Jak říkala kamarádka Pavla, když přijel vlak od Žďáru, který byl plný metlošů, vypadalo to jako na Brutalu. A tak to má být. Jako první, o půl osmé nastoupili na podium BAD VICTIM a spustili svoji smrtonosnou řež a ačkoli akci zahajovali,pod podiem se to během prvních tónů začalo plnit, tak že si myslím, že si to kluci a nahoře i lidi dole náramně užili. Poté přišla na řadu přestavba podia a následoval brutální set plný neskutečné energie. To DEBUSTROL drtil naše ušní bubínky. Tahle banda se mi nikdy neomrzí. Luxus. D.O.P. akci zakončovali, lidi zůstávali a užívali si to do posledních tónů a my jakbysmet. Vynikající , vynikající. Díky , díky.

Co dodat? Měli jsme obavy, zda se akce vydaří, protože to byla akce na nepopsaném listu, ale vydařila se. Vydařila se více, než na výbornou. Ať co se zvuku a  výkonu kapel týče, tak hlavně díky VÁM fanouškům metalové hudby, kteří jste tuhle akci podpořili a my před VÁMI smekáme. Tak že příští rok naviděnou!!!!! A ještě jednou všem Díky!!!! D.O.P. iči


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

WlaWla

Kandee - díky, tak pak dej vědět , jestli je to naživo taky k poslechu :)

Kandee

Ahojte zníte fakt dobře jsem na vás zvědavá na Pelíšekfestu :) !!!!

WlaWla

to mikrower . tak to jsme rádi, že se to tak moc líbí. díky

Zobrazit všechny názory »