Hiv-Positiv - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hiv-Positiv thrash-hardcore / Brno

„R.I.P. 2011“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

news ! ! ! news ! ! ! news ! ! ! news ! ! ! news ! ! ! news ! ! ! news ! ! !

Upraveno:

Youtube Video G2ziAR10M60Youtube Video G2ziAR10M60

Něco málo videa live z archívu,

pořízený 1.7 2000 na tradiční letním festivalu ve Štěpánovicích u Tišnova a z roku 1999

Youtube Video B92RAF0-ZQ8Youtube Video B92RAF0-ZQ8

PROHLÁŠENÍ, CO SE VLASTNĚ STALO :

V první řadě chceme upozornit,že t/hc banda HIV-POSITIV nemění žádným způsobem svou tvář,kterou si řadu let tak urputně budovala,kapela tohoto názvu byla jen jedna a veškerá spojitost s tímto seskupením bohužel 21.6 2011 skončilo a od toho,co se nyní děje kolem kapely,se HP zásadně DISTANCUJE a nesouhlasíme s tím, bohužel už nikdy ji v tomto složení NEUVIDÍTE a co víc NEUSLYŠÍTE ! ! !

Důvod rozpadu je docela smutnej a s lítostí musíme konstatovat,že to trochu nastartoval zakládajicí člen a hlavně tvář HP pěvec PETÍK,kterej původně odchází z důvodů únavy hlasivkovýho potrubí a sebe sama,ale následně,kdy odehráváme poslední koncert se kapela rozpadá uplně,jelikož další se zakladatelů PAJA následuje petíka a opouští bandu a důvod?Čím dál horší vztahy uvnitř HP,odlišný názor na muziku oproti některým členům spolku,ale ten pravý důvod je,jak s odstupem času vyplouvá na povrch právě stejný jako u řevce,což jsou dlouhodobě přetrvávající neshody s určitým členem seskupení.

Důvod zániku HP je velkej paradox a jak nám občas prorokovali bývalí,ale i současní spoluhráči,že s tím budeme mít v budouctnosti velkej problém a že je v kapele příliš demokracie…tak se to prakticky do puntíku vyplnilo a chování právě toho jednoho z nás,kterej už několikrát třásl s tehdy pevně položenýma základama našeho spolku svým několikerým extempore s odchodama,kdy kapela přesto vydržela,držela pohromadě,zvedala se znovu a znovu ze sraček a bez naděje kam nás to neustále sráželo,sháněla náhrady a jela nějakým způsobem dál,tak bohužel další výlevy,už nešli tolerovat a přehlížet,tak právě dva zmínění zakladatelé se rozhodli dál už nebojovat a raději odejít,takže místo abysme pořešili rušivej element,kterej nás rozhádával,tak my BLBCI,hubu plnou kompromisů,jsme prakticky zbaběle utekly od našeho „dítěte“ s kterým jsme byli v dobrým a hlavně i ve zlým a následně dopustili rozbití toho co jsme 13 let budovali,ale za blbost se platí,dobře nám tak.

Moc chceme poděkovat všem kamarádům se spřátelených skupin,promotérům z klubů,festů,motosrazů a hlavně fans,za dlouhodobou přízeň a nyní i za maily,kterých chodí nemálo,kde se ptáte co se stalo,proč se stalo… a na druhé straně nám „kondolujete“ k ukončení jedné éry,díky moc,vážíme si  vaší podpory,ale říkáme to naposledy,tohle je opravdu KONEC.

A na uplnej závěr menší bilance:

kapelou prošlo několik kvalitních muzikantů a každy z nich v kapele zanechal něco ze sebe a určitě i můžou na lecos zavzpomínát,za což jim patří velký DÍK,bohužel co si budeme nalhávat,hráli jsme okrajový žánr Thrash/Hard Core ,ale i přes to jsme odehráli hodně zdařilých a zajímavých live show po celé Čr,natočili tři cd a zarputilosti,profi přístupem,originalitou si postupně vybudovali slušnou fanouškovskou základnu po celé Čr,za to jsme hodně vděčni,DÍKY.

-v playlistu jsme dali na stáhnutí new wály z live 2011

-veškeré fotky i archív najdete T A D Y

-všechny videa zase T A D Y

Takhle to letos vypadalo na našem oblíbeným POLIČSKÝM ROCKOUPÁNÍ 2011:

Youtube Video BVPrir8-q2QYoutube Video BVPrir8-q2Q

Jinak průběžne zde budeme doplňovat archívní videa,tak občas koukněte.

 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Krevel

Intenzivně natlakované! Taky frkáme thrash (bez HC)... zkuste okomentovat, snad nestojí úplně na howno! (R.K.K.)

Zobrazit všechny názory »