Raptor Koch
nazdar! ked maš rad poradny nefalšovany rock n roll chytro na moju stranku
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
nazdar! ked maš rad poradny nefalšovany rock n roll chytro na moju stranku
Ahoj.Pošli svoj mail na thewilderness@post.sk
ďakujeme za milú chválu, radosť z hrania určite máme sme radi, že je aj vidieť :) a určite si budeš môcť pozrieť ďalšie naše vystúpenie/divadlo na etna4people AKM 2xNights 2012, ktoré bude tiež v Novom Meste :) tak verím, že sa tam stretneme :)
http://bandzone.cz/mamabubo Ahoj , kdyby se ti líbila naše muzika , tak budeme rádi za případnou tvojí přízeň... díky Máma B . :-)
Moc díky za přidání do fandů, na adrese www.a-bomb.cz v sekci Media si můžeš stáhnout celou naši novou desku , přejeme příjemný poslech!
kapela Krumplipapricash dakuje za znovupridatie do oblúbených spolkov :-D
____nech sa darí. Hare Krishna :-) _____
Ahoj, poslechni si náš zbrusu nový song a zanech prosím komentář. Měj se pěkně a díky ! :-)
nazdar, a chcel som sa spytat, ze kedy to presne zacina a tak ??, to mate asi tam v kulturaku, ze ?, a kto tam este hra ?, lebo sme rozmyslali, ze ak budeme mat ako, tak aspon sa prideme pozret s Kubom. majsa fajn
cauko, no bubenik zistil, ze volno mu tento vikend nedaju, tazke asi tak, lebo on robieva kratky a dlhy tyzden a teda ma to tak, ze jeden vikend ma volny a druhy robi a tak sa mu to strieda . ahoj
Nazdar, Dakujeme za pozvanie, len mame taky maly problem -bubenik si musi vybavit volno v praci -lebo on je barman a v piatok ma mat sluzbu , tak sa este ozveme zajtra, ze ci si to vybavil, lebo on ma mat sluzbu cely tento vikend, tak zatra budeme vediet ... tak zatial, diky, majte sa .