Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Máma Bubo progressive-alternative / Praha

„27.1.2017 Bystřická Bouda - Krušné hory“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

MÁMA BUBO 2016 TOUR

Tak přátelé, desetikoncertní tour skupiny Máma Bubo právě skončila, a jak by řekl básník a nic se nestalo. Měli jsme pár úžasných koncertů (nechceme se chválit) a pár nepovedených koncertů (nechci naříkat). Nicméně, naši opravdoví příznivci si určitě přišli na své. Mrzí nás jen, že návštěvnost, především v klubech byla nízká. Jak dostat zpuchřelé pamětníky, kteří nás milují, z jejich pelechů? Nevíme. Jak upozornit mladé hudbychtivé publikum, že JSME, a tvoříme? Nevíme. Pak je ovšem humorné, když se lidi ptají:  Kde hrajete, rád bych vás slyšel? Všechny koncerty si natáčíme, tak se jich třeba v nějaké klipové podobě dočkáte. 

Zachovejte nám přízeň - kapela pokračuje, hudba neumírá. Zdravíme všechny citlivé posluchače. Máma Bubo


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

NeŘád


Bez profilu

Chlapi vám hlavně patří velkej dík za to, že ste se vrátili k hraní a navíc takovým způsobem, že to má energii a svůj prostor na současný scéně. Mě osobně baví, jak vycházíte ze své původní tvorby a zároveň tím, jak ste zvukově vyzráli, tak najednou vnímám, že to co ste dělali v osmdesátkách bylo fakt nadčasový a dnes můžete přesahovat do různých žánrů dle libosti a přitom ste to furt vy. Na koncerty chodím pramálo, ale vás bych si sakra moc rád dal na živo, nechystáte se někdy obšťastnit tu naši maličkou Brnel, mezi Prahou a Vídní?

jiri charypar

Pro mě jediná kapela české Nové vlny, kde slyším a cítím souvislost s tím co jsme tehdy vytvářeli, je skupina Dvouletá fáma, která shodou okolností ukončila činnost v době kdy Máma Bubo začala veřejně fungovat, tedy v první polovině roku 1983. Nezbylo neš navázat a pokračovat.

Zobrazit všechny názory »