CATMAN
music is forever Marti ;) http://bandzone.cz/crionic
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
music is forever Marti ;) http://bandzone.cz/crionic
Ahoj, jakožto fanouška kapely Postres si tě dovoluji pozvat na ryze klasický a skladatelský profil jednoho z členů. Pokud máš rád trochu klasickou nebo filmovou hudbu a trochu jazz, jsi tedy vítán. Pokud tě podobné komentáře serštvou, sorry za spam :) F.D.
Ahoj, novej singl venku! Muzice zdar :-)
Ahoj, jelikož jsi fanoušek Postresu, nemělo by ti taktéž uniknout nové EP projektu Fragments of Summer, které přináší uklidňující a ve vlastním světě ponořenou muziku se severskými vlivy (Island). Doufám, že se bude líbit. :)
Hoj Martinkoo!!! Zdraví tě Márnice - možná si jako dušička tady z okolí zaznamenala naši dvacetiletou márniční tvorbu, kterou třeba i znáš - no a teď ji máš navíc na doslech! Máme po sto letech něco nový - tak kdybys měla zájem, poslechni pár novejch fláků na našem profilu http://bandzone.cz/mortuary!! Možná ti to sedne! Mortuary zdraví do Břehů!
Ahoj Martinko, zveme Tě na profil a na křest našeho CD s Fastfoodama a DUklou Vozovnou 23.4. v Třemošnici
Ahoj Martinkoo, právě jsme natočili naše první cd s názvem 10 days 3 guys 1 bed a tímto Tě chceme pozvat k poslechu 4 ukázek z CD, které máme na našem profilu. Pokud máš zájem tak zkoukni náš profil a poslechni, pokud ne, omlouváme se za spam.
Měj se fajn.
S pozdravem
Kick 69
ahój čéče! martinKO!! ;)
příští pondělí je v Pardubicích crossoverová Holiday Párty !!
Takže: 27.10. do Ponorky!! ;)
Přijď se podívat na metalovou princeznu Sheavie, nebo Charismatického Nadbrutalistu Brouma a jeho Band (jejich show stojí za to), či již prověřené Flattus. Na závěr se objeví zajímavá banda Bu-Fu z Chvaletic se svým UnderHipCorem;). A samozřejmě Crionic, s několika fungl novými skladbami…
Těšíme se!!
Cat-man
Zdarvíme a děkujem za add! S pozdravem all the Bu-Fu!
Díky za add .. :-)