BU - FU - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

BU - FU hardcore-nu-metal / Týnec nad Labem

„nová deska BUY US FUCK YOU (2014)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

PAUZA ! KONEC ?

Lidi máme pro Vás celkem smutnou zprávu....neříká se nám to lehce, ale BU-FU momentálně končí.....bohužel v našem okolí nejsou muzikanti...chybí nám buben a kytara.....,a už jsme vyzkoušeli snad vše......proto jsme se rozhodli, že se kapela ukládá k zimnímu spánku, že nebudeme na nic tlačit a v momentě, kdy se někdo najde, tak bychom se to opět pokusili rozhýbat, ale teď to prostě nejde.....a nemá smysl něco lámat.....nebylo by to dobré pro kapelu ani pro Vás fanoušky.

Moc Vám děkujeme za vše, za ty roky, které jste nás podporovali, za cesty autobusem do Prahy ať na soutěže nebo na křest, děkujeme všem, co jsme díky muzice poznali, děkujeme pořadatelům akcí, děkujeme lidem, kteří při nás stáli a podporovali..... Jste všichni úžasní a moc si Vás vážíme. Děkujeme!!!

Pokud by se někdo našel, nechť se ozve do zpráv.

Díky Vaši BU-FU


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »