Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Nouzový řešení rock-aggro / Přelouč

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Novinka ze záhrobí :)

Vážení přátelé,

máme pro Vás naprosto nečekaně novinku ze záhrobí :). Ne, v žádném případě to neznamená, že se uvažuje o reunionu, spíše to je takový menší příspěvek do mausolea této již docela dlouho nefungující kapely.

Filip s Tomem nahráli "po síti" speciální živou akustickou verzi písně "Bohém". Ideální příležitost zavzpomínat na zašlé časy, takže doporučujeme poslechnout :).

P.S. Chcete-li podpořit bývalé členy kapely, choďte na koncerty kapel, vzniklých na jejich troskách, tj. na koncerty seskupení "Fragmenty" a "Postres".

Díky Vám.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Matěj (Postres)


Bez profilu

Zdravím pana kolegu,

úmyslná tendečnost v tom ztučnění/neztučnění nebyla. Pouze díky tomu, že jsem novinku aktualizoval já, tak jsem to samozřejmě zapomněl ztučnit, ale žádný naschvál, či úmysl poškodit FRAGMENTY v tom samozřejmě nebyl.V každém případě je vše napraveno ku spojenosti všech (alespoň doufám). Děkuji za pochopení a přeji vše dobré v koloběhu showbyznysu :).

Matěj Pešta

Kuba (Fragmenty)


Bez profilu

Hele, já ne že bych chtěl bejt kritikem, ale může mi někdo z Postresu vysvětlit, proč je jméno této kapely napsáno tučně, narozdíl od "Fragmentů", který jsou napsaný normálním písmem. Není to tak trochu tendenční???

Kuba (Fragmenty)


Bez profilu

Nerozpadáme - končíme! A začínáme znova. Ale ve dvou různejch kapelách;)

Zobrazit všechny názory »