Kaar
Čááááááára maaaaaaaan....dík za add,zdraví KAARovci !!!! THRASH !!!!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čááááááára maaaaaaaan....dík za add,zdraví KAARovci !!!! THRASH !!!!
Ahoj,
myslíme, že by se Ti mohlo líbit .-) esi jo, budeme moc rádi, když se staneš naším fanouškem .-)
http://bandzone.cz/helemese
HELEMESE .. Šanson-punk, kterej má koule!
Ahoj, tak sme se pochlapili a konečně máme nový nahrávky, poslechni na profilu ;-)
Ahoj,podpoř nás prosím v soutěži Coffeebreakers,
stačí jeden klik za den z jedné IP adresy do 28.11..
Viz odkaz dole,jsme na seznamu kapel skoro až dole.
Díky,Origami.
http://www.coffeebreaks.cz/starter…
Ahoj, épéčko Annie's Diary na profilu k poslechu...
First Faidra EP out ! viz http://bandzone.cz/faidra
Děkujeme za krutej článek ! Vypadáme tam docela přísně :-D Kráá
Éj! Děkujeme za přidání Zbýšo :-) Kráá
Ahoj, díky za chválu, ale bohužel teď neni na nahrávání moc času, věci by samozřemě byli, ale budou později :-) budeš o tom samozřejmě informován, jo a děkuju za nastavení Provizorního řešení do hlasování :D já osobně tedy hlasoval pro Stoláče a Lálající Anosaurku :-)
Čus Zbyšku :-) Nahrál sem nějaký nový songy... Poslechni ;-) Wrána