Průmyslová smrt - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Průmyslová smrt violence-hardcore / Jihlava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Otcové a dějiny (2021)
  Nezařazeno
 • Bullshit and Lies
  Armagedon
 • Speed,mosh and blasphemy
  split with The Tchendos
 • Chci tě zabít
  split with The Tchendos
 • Pyroman se vrací
  Invaze změn
 • Kat
  Invaze změn
 • Když kladivo udeří
  Invaze změn
 • Hellride
  Invaze změn
 • Grinding party
  split with Rapsöd
 • Destrukce zevnitr
  split with Rapsöd
 • Den mrtvych
  split with Rapsöd
 • Egoisti z punku ven
  split with Rapsöd
 • Pad modly
  split with Rapsöd
 • Všichni jedné krve
  play fast or dont compilation
 • Zahoď svůj život
  split with Valhalla pacifist
 • Mechanismus obrany
  split with Kobra XI
 • Cesta marnosti a odboje
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Koncerty Zima/Jaro a Nová deska Pedagogika poraženým u PHR Records

(Upraveno: )

A že hra na demokracii, Skončila dřív, než začala, Zjistils teď a dostals strach…“ zpívá Michal z Průmyslové smrti v novém singlu.

 

První singl Otcové a dějiny představuje druhou samostatně dlouhohrající vinylovou desku Průmyslové smrti, která vyjde na přelomu zimy a jara 2022.

Šest let uplynulo od vydání poslední velké desky Průmyslové smrti s názvem Invaze změn, ohlašuje kapela příchod nového alba Pedagogika poražených, které vyjde na přelomu zimy a jara 2022 na labelu Papagajův hlasatel records.

Singl Průmyslová smrt – Otcové a dějiny

Bandcamp: https://papagajuvhlasatelrecords.bandcamp.com/album/pedagogika-pora-en-ch

Lyrics video Facebook: https://fb.watch/9jFrmeRe1t/

Na novém albu kapela přichází s novými nápaditými kompozicemi skladeb, kde se mísí agresivní rychlé pasáže s pomalými, což není pro kapelu obvyklé oproti poslednímu albu Invaze změn. Těžkotonážní začátky i thrash metalové rozjížděčky písniček doplňují extrémně rychlé pasáže, na ně nastupují metalové mezihry.

LP PEDAGOGIKA PORAŽENÝCH dává vizi světa takového jaký je, světa paranoi, světa strachu z reality, světa z reálně odžitého života, světa strachu ze skutečných lidí a skutečných emocí, je to svět hrůz, které zde už jsou a jsou neviděny, je to peklo v éteru, ve čtvrté dimenzi levitující mezi námi, je to pravda, kterou nevidíme, je to cesta, kterou nechceme jít a přesto jdeme.

Nejbližší koncert:

METALURGIA FESTIVAL vol. 2

https://www.facebook.com/events/178051924487603

METALURGIA FESTIVAL, oslava nejtvrdších kovových žánrů a kapel, SE VRACÍ! Metalurgie je nauka o kovu, a náš METALURGIA FESTIVAL vol. 2, vám opět nabízí to nejlepší z kovů hudebních! Uvidíte a uslyšíte nejlepší současný český kapely v žánru od thrash metalu, přes grindcore až po extrémní bestiální black metal! Kapely na METALURGIA FESTIVALU zároveň patří mezi nejlepší kapely žánru, co se týče pódiový show, takže se máte na co těšit, a nejen vaše vjemy sluchové, ale i zrakové budou tedy řádně ukojeny! Připravte svoje uši, játra i nervy do Polné 17. 12. 2021, na tuto těsně předvánoční extrémní hudební seanci, protože uvidíte, co jste ještě neviděli, a uslyšíte, co jste ještě neslyšeli! Nejextrémnější hudební festival na Vysočině se vrací v plný palbě, tak buďte připravený! Děla jsou nabita a míří na Polnou! Odpočítávání začalo! 3 - 2 - 1, teď!

HRAJÍ:

BAHRATAL
(extreme black metal / Praha)
Nejsurovější ze surových, nejtvrdší z nejtvrdších, nejrealističtější z fantastů, mistři kovu a meče, mistři nejčernějšího horroru! Tahle temná vlajková loď současný metalový scény v Praze je tvrdej ořišek i pro ty nejurputnější metalisty, jejich show je nekompromisní a surreálná, přesto tvrdá a opravdová, stejně jako sám život, a stejně jako ten vám dá pořádně přes držku! Ať už pomocí kytary nebo palcátu, corpsepaintu, nebo svým nekompromisním tvrdým přístupem k životu, hudbě i pódiový show! Tohle dělo je nabitý a hlaveň míří na vás! Připravte se na na nářez! Nejhustší pódiová kapela v Česku vůbec přijíždí do Polné na Metalurgia festival vol. 2 ustřílet vaše pořádný metalový pařby chtivý palice! Polenský klub svým nekompromisním black metalovým válcem rozemele na sračku a Polná lehne popelem!

EXORCIZPHOBIA
(bay area thrash metal / Trutnov)
A máme tu jednu z nejlepších metalových part v Česku, která se svým posledním albem Digitotality slaví úspěchy po celém světě, dokonce vyšla i japonská (!!!!) verze tohoto CD! Exorcizphobia je jednou z koncertně nejčilejších kapel u nás, odehrála stovky koncertů u nás i v zahraniční, a jela turné např. i v daleké Izraeli, kam se mnoho tuzemských part nepodívalo! Borci valí americkej thrash style, takže vás v Polné rozsekají svou porcí excelentního thrash metalu ve stylu Metallica, Exodus nebo Anthrax, ovšem zde navíc citelně smíchaným se starým americkým hardcorem ve stylu The Accüsed! Připravte se na moshpit! Exorcizphobia jede jako mašina a její drtivý thrashový riffy vás rozsekají na třísky a borci tak zatopí pod kotlem, že vás pošlou z moshpitu rovnou komínem vzhůru!

PRŮMYSLOVÁ SMRT
(extreme metal / thrash / grindcore / Jihlava)
Tihle zabijáci původem z Polné mají v současnosti těsně před vydáním svého nového alba, jehož realizace proběhla s mezinárodní účastí umělců a osobností na metalový scéně velice dobře známých, a na koncertním setu v Polenském klubu vám novej matroš představí ve svým typickým stylu - se vztyčeným prostředníčkem a s úsměvem od ucha k uchu vás pošlou doprdele než bys řekl GRIND, a převálcujou vás svým typickým originálním grindcorem s drtivými thrash metalovými riffy made by Průmyslová smrt, a svojí vyhlášenou divokou pódiovou show vás semelou na prach!

KANDAR
(sick horror metal / grindcore / Brno)
A je tu tahle vykutálená partička z Brna, hrající metalický grindcore typicky moravského střihu s texty inspirovanými nejšílenějšími horrorovými filmy všech dob! Vrací se v nich Ash z EVIL DEAD připravený spustit finální masakr zombies jednoruční motorovou pilou, či postavičky z kultovních a naprosto šílených filmů studia TROMA FILMS! Kandar vás rozsekají svým namakaným hrubým grindcorem s kanálním vokálem a typickým komiksovým manga přístupem! Grind on!

REFORE
(old school thrash metal / Štítná nad Vláří)
A začátek koncertu obstarají Refore! Tahle nadějná parta letos vydala úspěšné album Built to Nothing a do Polné přiveze svůj super kvalitní thrash metal s ostrýma a řezavýma kytarama ve stylu Kreator / Exodus, a bude to nářez! Tak přijďte včas!

EXTRAS:
Stejně jako u prvního ročníku bude
METALURGIA FESTIVALOVÝ MERCH!!!!
Čekuj fb Průmyslová smrt pro novinky a fotky!!!!
Ekologické materiály na vstupu ZDARMA!!!!
Po celý večer rock / metal / hardcore / punk repro muzika na baru!!!!
Na baru pivní speciál ve stylu IPA!!!!
Pařba až do rána!!!!

Info: https://cs-cz.facebook.com/prumyslovasmrt/
Klub: https://cs-cz.facebook.com/klub.polna/

Začátek koncertu: 20:00
Buď u toho!!!!

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

grindcorizer

DISTURBANCE PROJECT https://disturbanceproject.bandcamp.com/

hrubý a nefalšovaný grind core masakr z madridu po třetí v čr.

středa 18.3. praha s GARBAGE FEAST, KIBERA
čtvrtek 19.3. české budějovice s SEE YOU IN HELL, GRIDE, DEZINFEKCE
pátek 20.3. slavonice s SEE YOU IN HELL, PRŮMYSLOVÁ SMRT, INSISTENT
sobota 21.3. brno s SEE YOU IN HELL, DIKTAT, KAOSQUAD, CONCUSSA
neděle 22.3. ostrava, rock hill s BASTARD INSTINKT začátek 18:00hod !!! (chacharkovo doupě přejmenované na rock hill) originál rock hill zbořen v 1995

Miloshakk

čau, omlouvám se za handlování při nákupu kazet, ale myslel jsem si, že je to bazar jak ty desky. Na omluvu poodhalení.
"Beze strachu"

Dosti řečí,
dosti všeho,
dosti bylo
strachu mého.
A teď žít do plných plic,
až do hranic zřítelnic.
...A nic víc.

Zobrazit všechny názory