Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

BowelFuck grind / Praha

„Ride Grind or Die !!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Gigs 2018 a personální změny

Tak a je to tady. Drby se mění ve skutečnost a vycházíme s pravdou ven. Po dlouhých letech, spoustě vychlastanech piváků a slušnou řádkou kilometrů v zaprděný káře, se rozhod kytarista a spěvák Pavlík ukončit působění v kapele Bowelfuck. Rozhodnutí bylo čistě z osobních důvodu, které zbytek ansámblu plně akceptoval. Pavlík, nakolik byl vlastně hlavním strůjcem vůbec vzniku kapely udělal hodně a my mu přejem ať se mu nadále daří ve všem na co sáhne ( dík vole....!!! ). Nicméně, zbytek vůbec neusnul na vavřínech a pilně zkouší s novým drtičem podlazených strun Tomášem, kterého tímhle oficiálně vítáme v kapele. Dolů na obrázku viz prozatimní plán potvrzených akcí na rok 2018. Takže stay grind....potkáme se pod pódiem.

 

Image and video hosting by TinyPic


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Zobrazit všechny názory »