Made By Zero
Jako naseho fanouska te zveme na nas profil, kde sme pouze pro tebe uploadli dve nove audio stopy
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Jako naseho fanouska te zveme na nas profil, kde sme pouze pro tebe uploadli dve nove audio stopy
Zdar chlape... Na profilu mame nove nahravky z naseho dema.. :) Tak trebas poslechni.. :) Snad se budou libit... Hoj NeNe...
Ehehe :P vecirek to byl super, my dorazili kolem 6 am do Phy - kazdopadne diky za vcerejsek - jsem zvedavej na ten otres, co jsme spolecne spachali :D Drz sa ;)
ahoj Killere
zveme tě k nám na profil, kde si můžeš poslechnout naše nové tří-songové demo když budeš mít čas a chuť. Měj se a ať se ti daří!!
Ahoj Killere, zveme Tě ke zhlédnutí druhého dílu Memphis Story - seriál o kapele, který vychází vždy sedmého. Budeme těšit na návštěvu :-)
Ahooj Radime, zveme tě k poslechu ;-)
Měj se skvěle!
SY.
Ahoj. Díky za add a hlavně za chválu. V Jamu se nám líbilo a doufáme, že si tam zase brzy zahrajeme.
Ahoj Radime! Moc ti děkujeme za krásný slova! Hřejivá! Přejeme, ať se daří s kapelkama a třeba někdy naviděnou na pódiích, která znamenají sněť! :)
Díky za koment! Na drát klidně koukej dál a poslouchej do sytosti :-) Jsme rádi, že se Ti líbí, tak si dej nášup.
Zdravíme a dovolujeme si Tě pozvat ku poslechu nového materiálu, který najdeš na našem profilu. Přejeme /pokud možno/ příjemný poslech ;-) Nemocní Motoři.
P.S.: Hledá se nový kytarista, více info v novinkách.