Platonic
Ahoj, jsme mladá pop-punková kapela ze Severní Moravy.
Mrkni na náš profil! Doufáme, že se ti naše hudba bude líbit! :-)
http://bandzone.cz/minutetoescape
https://www.facebook.com/minutetoescape
https://www.youtube.com/user…
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, jsme mladá pop-punková kapela ze Severní Moravy.
Mrkni na náš profil! Doufáme, že se ti naše hudba bude líbit! :-)
http://bandzone.cz/minutetoescape
https://www.facebook.com/minutetoescape
https://www.youtube.com/user…
Ahoj, jsme kapela Rosie ze Slaného a řádi bychom tě pozvali na poslech naší nové desky, kterou jsme v žáří vydali. Koukni se k nám na profil a napiš nám nějaký názor budem rádi!
Rosie
Ahoj, i přes krutou zimu si tě punk-rockovka DIRTY WAY dovoluje pozvat k poslechu naší letní písničky SUMMER SONG http://bandzone.cz/dirtyway Oceníme každý názor, připomínku i kritiku
V pátek 1. dubna to v Jemafor clubu v Litoměřicích od 20 hodin rozjedeme v rytmu SKA, PUNK a REGGAE. Místní skačkové seskupení s příměsí reggae SKAŽENÁ SKARLET http://bandzone.cz/skazenaskarlet přijedou na pořádný mejdan podpořit již deset let úspěšně vystupující ska pankáči ze Vsetína VYSOKÉ NAPĚTÍ http://bandzone.cz/vysokenapeti Kapela ve složení kytara, basa a bicí vydala dvě punkrockové desky „Každý to vidí jinak“ (2002) a „Punk´s not business (2003)“. V Roce 2006 nabrala dechovou sekci a punkové základy oživila prvky SKA. V roce 2008 natočila ve studiu PRO-MARTS svou třetí desku „Na druhou dobu(2008)“. Trojici kapel na apríla v Jemaforu doplní, a to nejen do počtu punk rokeři z Benešova - kapela ATD, která před nedávnem vydala novou desku Nadoraz. http://bandzone.cz/atd A otevřeno jako každej víkend, až do ranní snídaně.
Jemafor club Litoměřice, Stránského 35/316, nad restaurací Sparta, poblíž zimního stadionu
Kapela Šlamastyka děkuje za přidání :) 9.4. nezapomeň dorazit do Baronky, ať si nás poslechneš naživo :)
Zdar Borku! Díky za přidání, vážíme si Tvé přízně. Zdravíme Roudnici! V pátek v Rendě na viděnou. M.
Ahoj, poslechni si projekt NERA!
Pokud se ti nové CD líbí, můžeš pro nás i hlasovat v anketě o DESKU ROKU na serveru ipunk.cz
Ahoj, jako naše fanouška bychom tě chtěli poprosit o laskavost. Přihlásili jsme se do jedný soutěže a se svým projektem "Valentýnský koncert" bojujeme o první místo. Velice bychom si važili toho, když bys pro nás hlasoval. Stačí jen kliknout na níže zobrazený odkaz a pak na zelený políčko TO MĚ BAVÍ. Hlasování probíhá až do konce ledna a hlasovat můžeš i víckrát, vždy po vypnutí prohlížeče. Když bys měl chvilinku čas, můžeš to rozeslat i svým kamarádům.
Díky moc za jakouko-li pomoc, vážíme si jí.
S pozdravem ATD
http://www.conasbavi.cz/projekty…
Ahoj Honzo, děkujeme za přidani do svích oblíbených kapel... brzy na konciku.
AhoY honzo, díky za add. Zbrusu nový trika, mikiny a samozřejmě aktuální CD "Dost už bylo gest" objednávej v našem shopu na www.zakazanYovoce.cz Jinak těšíme se naviděnou na nějakym koncertě, tvoje zakázanÝovoce