Vipýchanka - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vipýchanka punk-rock / Bor

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Po Damnově

Ahoj, dovolte nám vám ještě jednou poděkovat. Bylo vás hodně a byli jste skvělí. Doufáme, že jste si sobotní koncert užili stejně jako my! Speciální díky patří klukům ze Something like za to, že nás u sebe nechali zkoušet, že nás nechali hrát na jejich aparáty a nástroje a celkově za celej jejich přístup: díky borci! Neserm!tu děkujeme za to, že do toho šli – máte náš respekt. Finále patřilo Lamači a bylo více než zdařilé, přejeme mnoho dalších takých finále. Oslavencům ještě jednou přejeme vše nej a doufáme, že jim někdo ukázal kozičky. Nakonec děkujeme všem přátelům, rodinám a prostě všem zúčastněným za podporu. Celý večer nám přišel jako sraz těch podstatných, kteří nás roky provázeli a provázejí: ať se vám krásně daří!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Jitka96

Děsná škoda, že jste jako kapela skončili.. Když jsem vás nepatrnou náhodou uslyšela u Morgiho, tak jsem změnila nazor na hudbu..Předtím jsem poslouchala kde jaký pitomosti =D a s vaší hudbou sem se zaposlouchala jak do punku, tak do rocku a metalu:)...Ale hlavně vám přeju hodně štěstí a snad v nějakých nových kapelových sestavách ! :)

Syček


Bez profilu

Zdravím, Chtěl bych vám za sebe poděkovat zato ,že jste jako kapela existovaly ....byli jste vážně skvělá banda a hrálo vám to dobře... Teda pro mě jste byly srdcová kapela těšil jsem se na každý váš koncert.. Ve stříbře vám to sice pár krát nevyšlo ale i tak jsem si mnoho krát zapařil s obrovskou radostí a energii !! At se vám daří ! Díky za Positif...Byl bych štastný za nějaký koncert na rozloučenou :)

Zobrazit všechny názory »