Vipýchanka - Úvod | Bandzone.cz

Vipýchanka punk-rock / Bor

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Positif (2013)
  Nezařazeno
 • Pokoř strach (2008)
  Nezařazeno
 • Generace (demo CD Z květu na květ 2007)
  Nezařazeno
 • V hlubinách (demo CD Z květu na květ 2007)
  Nezařazeno
 • Kapky (demo CD Z květu na květ 2007)
  Nezařazeno
 • Konkubína (demo CD Z květu na květ 2007)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Po Damnově

Ahoj, dovolte nám vám ještě jednou poděkovat. Bylo vás hodně a byli jste skvělí. Doufáme, že jste si sobotní koncert užili stejně jako my! Speciální díky patří klukům ze Something like za to, že nás u sebe nechali zkoušet, že nás nechali hrát na jejich aparáty a nástroje a celkově za celej jejich přístup: díky borci! Neserm!tu děkujeme za to, že do toho šli – máte náš respekt. Finále patřilo Lamači a bylo více než zdařilé, přejeme mnoho dalších takých finále. Oslavencům ještě jednou přejeme vše nej a doufáme, že jim někdo ukázal kozičky. Nakonec děkujeme všem přátelům, rodinám a prostě všem zúčastněným za podporu. Celý večer nám přišel jako sraz těch podstatných, kteří nás roky provázeli a provázejí: ať se vám krásně daří!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Jitka96

Děsná škoda, že jste jako kapela skončili.. Když jsem vás nepatrnou náhodou uslyšela u Morgiho, tak jsem změnila nazor na hudbu..Předtím jsem poslouchala kde jaký pitomosti =D a s vaší hudbou sem se zaposlouchala jak do punku, tak do rocku a metalu:)...Ale hlavně vám přeju hodně štěstí a snad v nějakých nových kapelových sestavách ! :)

Bez profilu

Syček

Zdravím, Chtěl bych vám za sebe poděkovat zato ,že jste jako kapela existovaly ....byli jste vážně skvělá banda a hrálo vám to dobře... Teda pro mě jste byly srdcová kapela těšil jsem se na každý váš koncert.. Ve stříbře vám to sice pár krát nevyšlo ale i tak jsem si mnoho krát zapařil s obrovskou radostí a energii !! At se vám daří ! Díky za Positif...Byl bych štastný za nějaký koncert na rozloučenou :)

Zobrazit všechny názory