Signum
Ahoj. Jsme nová kapela Signum a zveme tě k poslechu našich songů. Snad se ti budou líbit. Měj se..
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj. Jsme nová kapela Signum a zveme tě k poslechu našich songů. Snad se ti budou líbit. Měj se..
Ahoj, jsme kapela The Snopl, říkáme, že hrajeme punk-rocknroll, ale nějak to neřešíme a právě jsme natočili nový, v pořadí již druhý videoklip na song Pivo. Budeme moct rádi za tvé shlédnutí: http://www.youtube.com/watch?v=3lSN42Pw… . Moc díky, Snopli :).
Ahoj, poslechni si projekt NERA!
Pokud se ti nové CD líbí, můžeš pro nás i hlasovat v anketě o DESKU ROKU na serveru ipunk.cz
Stačí vyplnit dotazník pod odkazem:
http://www.ipunk.cz/survey/index.php…
NERA
Milá Bájo,
zveme tě na profil k ochutnávce našeho Tajemství... Tak přijď, klikni a možná ti zachutná :)
Daily Feed
Ahoj gagu.
Dovoluju si ti oznámit, že 21.11.2009 od 18:00 hodin se zase budu konat jako obvykle v KD v Bohuslavicích. A zahraje si na mě některá z tvých oblíbených kapel. Více info zjistíš, když se mi podíváš na profil.
Doufám že na mě zavítáš a pořádně to rozjedeme.
Tvoje Bohuslavické Rockobití
Ahoj Gagu. Díky moc za podporu. Měj se pěkně, a sleduj náš profil, neb v dalších týdnech budou přibývat nové skladby. S pozdravem Martyrdom
cus, bajo
27. června pořádá VEHYKL akci v klubu 13 na krnovské v opavě. Pozvány jsou kapelky z různejch dálek určitě se přijd podívat a pomoct nám vytvořit super atmosféru. Vstupné je za lidovou cenu 40,- a pokud dorazíš už před startem tj. před 19:00, tak jenom za 30,- ( 10,- ti necháme na fotbálek ) PŘIJDTE ZBOŘIT TŘINÁCTKU !!!
zdrawíím, jej tady učitelka co učí mojeho bráchu..:D:D přidávám..:D
jo, aji včera :D nemáš icq vlastně?
když Ty pořád někde lítáš :D...a když Tě vidím někde, tak to je na hřišti a to většinou pozdě a na chvilku :)