Porta Inferi
Ahoj, až budeš mít chvilku, mrkni kdyžtak na náš profil... budem rádi za každou kritiku.. Zdraví PI
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, až budeš mít chvilku, mrkni kdyžtak na náš profil... budem rádi za každou kritiku.. Zdraví PI
Zdarec!
Chtěli bychom Tě pozvat na akci EASTER METAL PARTY, která proběhně 11. dubna v klubu Metro, vystoupí tyto kapely:
ENTRUST - heavy metal
http://www.entrust-band.com/
FLOWERWHILE - metal coctail
http://bandzone.cz/flowerwhile
MISTY WAYS - progressive gothic metal
http://www.mistyways.com
Budeme moc rádi když se tam ukážeš. :-)
Více info u nás na profilu.
Měj se fajn!
Martin, Flowerwhile
Ahoj, díky za přidání! Moc si vážíme tvoji podpory, tak ať to hraje.....
čus fíša mrkni na náš profil,třeba se ti to zalíbí...přidali sme 2 nové kusy ze studia...díky za jakýkoliv komentář popřípadně přídání do oblíbených...měj se miky
ANKETNÍ OTÁZKA:
"JAK JSI SE DOZVĚDĚL/A O KAPELE SYMPTOM FONK?"
A. Spamem přímo od kapely
B. Spamem rovnou od kapely
C. Spamem vod kapely voe!
D. Jiným spamem
odpověd očekáváme na našem profilu. prosíme o naprostou upřímnost, výsledky ankety jsou pro náší budoucnost velice důležité.
Děkujeme za Váš čas .. s pozdravem
Symptom Fonk krů
FG55**+
jasný no ale i tak:D.. tak až s nim budeš kámoš dej vědět:D
kurva závidim fotku s Tobiasem:)
ZDAREC PALCE FÍŠO :-P :-D
No zrovna sem chtěl napsat, že sa zeptám na zkůšce Báře, že on bude vědět, ale on je dokonce aj rychlejší :D, jaké pak zkracování mě holič nikdy nedostane!! mě skolí až paní pleš :)
zdravím klobucků metalovů základnu:) sem viděl, že ťa zajíma POD, znám hodně kytaristů, kteří ho majů a nedajů na něho dopustit. např. jeden z mých přátel PAJOCHE ho má a je nadmíru spokojen. ale možeš zkusit hodit echo na Frantu Šebáka z nahrávacího studia Unart ze Slavičína - jeho ICQ 257446225. už mu toho prošlo strašně moc pod pazůrama a myslím že ti to jen doporučí. měj sa. zdarec