Separation of Silence - Úvod | Bandzone.cz

Separation of Silence metal / Valašské Klobouky

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Separation of Silence - Picture of Death (PROMO 2012)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Laďas je náš!!!

S potěšením oznamujeme, že máme nového basáka a tím je zástupce 4% menšiny Laďa Holík, kterého můžete potkat také ve vlachovských Fire Rice! :) Laďa k nám okamžitě sednul, je to podobný magor jak jsme my, tudíž to vypadá, že budeme i nadále využívat jeho eskortních služeb... Takže, zdarec na Brutal Popu!!!
Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Pepin

Potenciál máte kluci! Ale hergot tohle už tady je.. zkuste něco originálního, něco co půjde víc z vás!

MetalGateMassacre

Právě probíhá registrace do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre IV.
Soutěží se o VYDÁNÍ ALBA, poukázky do Music City, vystoupení na festivalu MG CDF 2013 v Červeném Kostelci, trička od Crystalu, předplatné Muzikusu a další.
Odborná porota (Dan Pavlík – Tortharry, Ladislav Oliva – Abysszine, Břitva, Johan - Fobiazine, Bohouš Němec - RadioBeat, Bruno – Hypnos) posílá do živých kol 16 kapel, které se utkají v Matrix klubu v Praze v lednu – březnu.
Registrujte se na: www.metalgate-massacre.cz

Zobrazit všechny názory