Munky - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Munky Muž, 37 let / Trutnov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Munky si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Tak kde to jsme?!

Upraveno:

Moc valné mínění o českém národu nemám. Tahle doba to ukazuje až dokonale, jak je vnitřek českých charakterů zkažen. Ať už jde o popírače, konspirátory, dezinformátory, lidi, co si neumí ověřit informace, lidi, co si nechtěji ověřit informace, lidi, co si myslí, že nejlepším bojkotem současné vlády je kašlat na opatření, jakoby Covid byl výmysl naší garnitury. Lidi, co se můžou posrat, že jim někdo "bere" svobodu. Doba je opravdu zlá, ne teda tolik, aby ignoranti mohli nosit židovské hvězdy jako židi za druhé světové, která prý nebyla tak hrozná jako Covid, což tvrdila ministryně Maláčová, to si člověk musí ťukat na čelo. Jiní zas řvou, že to je horší než za totáče nebo za Hitlera.... Ano, bylo by asi moudřejší nechal blbce plkat, co se jim zlíbí, ale problém je, že se blbci shlukují a začínájí mít sílu. Přesně jak tvrdí nepsané přírodní pravidlo, jednoduchý organismus má větší šanci na přežití. Přece jen, je rok 2021 a máme tu nemalé množství lidí, co pochybuje o tvaru naší planety.
No a v rámci těchto idiotů, co mají plno selského (od slova sele) rozumu se objevili další krásné exempláře, o kterých chci psát. Dvojice mužů (cca 30 let) si řekla, že 4 dny uzavřené dětské hřiště bylo dost upírání svobody a tak se rozhodli k velmi odvážnému činu a to hřiště osvobodili od policejní pásky (viz. obr. 1) EDIT: obrázek byl smazán...
Obr 1

Nezapomněli tuto skutečnost nafotit a sdílet na skupině místních občanů, ještě se vzkazem, že budou v "osvobozování" dětských hříšť pokračovat a že to jeden z dvojice bude doprovázet zpěvem. No hrdinové největšího kalibru, skoro jako Tomio Okamura v utečeneckém táboře.
Nic moc, řeknete si, to ano, ale to je pouze začátek. Po kliknutí na profilovou fotku toho zpěváka na mě vybaflo toto.
Obr 2

To, co mu zdobí levou ruku je bez pochyby hákový kříž. Je to nestoudná propagace (schovaná za velmi sofistikovanou provokaci mrk-mrk) nacismu. Je velmi zvláštní, že stačí hákáč máznout a projde, ale vtip se slovní hříčkou minecraft/mein kampf ne. Ale to je věc druhá. Ano, člověk by mohl namítnout, že jde o nějakou recesi, ale bohužel se o ni v tomto případu nejedná. Je to člověk s pověstí a tohle je taková třešnička na dortu. Ale chtěl jsem mu dát šanci, buď dokázat, že nemá jeden ze symbolů nacismu na ruce na profilové fotce nebo ať jde s barvou ven a veřejně (na sociální síti) přizná, že to je hákáč. Neudělal ani jedno, samozřejmě. Jen tvrdil, že ikdyby měl na ruce 10 svastik, může to bejt každýmu u prdele. Což tak nějak potvrzuje, že tam ten hákáč má a že porušuje zákon, což jemu zdá se být úplně jedno.

Dobrá, je to dementní nácek, co nestojí ani za křivý slovo, co dál? No, přišel největší šok. Lidé se ho začli zastávat, nebylo jich moc, ale vlastně všem je úplně jedno, jaký názor propaguje. Prý jde jen o úhel pohledu. To se mi snad zdá. Můžeme se divit, že jsme na tom tak špatně, jak jsme, když mít hákáč na ruce je jen názor a záleží na úhlu pohledu na nacisty. Kde to jsme?! Za co umírali vojáci, kteří nás osvobozovali od nacistické okupace? Za co umřeli češi při operaci Anthropoid? Aby tady dement mohl nosit hákáč? Ještě k tomu dement, kterýho by němci za války využili jako kolaboranta a pak ho zastřelili ve chvíli, kdy by ho nepotřebovali. Jsem já ten špatnej? To mi hlava nebere. Jeho kolega se nechtěl nechat označit za nácka, prý a to cituji:" se o takovou historii nezajímam a neuznávam". Když jsem požádal o vysvětlení, co si představit pod pojmem neuznávat takovou historii, přišla odpověď, kde je nejlepší ukázka logiky v jednom odstavečku:
"Myslíš že se mě líbilo co dělal Hitler nebo Stalin nebo Lenin já tuhle historii
neuznávam a je mě u piči jestli někdo ji má rád a řídí se podle toho soudím
člověka podle toho jak se chová ke mě to je celé"
Takže se mu nelíbilo, co dělali zmínění pánové, ale když se to líbí někomu jinému, je to v pohodě...
Samozřejmě s obouma nejde vést rozumná řeč, takže mohu očekávat, že až se potkáme, neskončí to jen u slov.

Co se to s lidmi stalo? Odkdy je hákový kříž v pohodě? To jsme opravdu národ kryptonácků, že s ním každý tiše souhlasí? Já tedy ne. Je to hnus největšího kalibru a výsledek špatné výchovy a hlouposti.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Sakal


Bez profilu

Cau Munky,
mohl by byt rozhovor do Noise masteru? Dej vedet na BZ Rabies. Diky.

Zobrazit všechny názory