Next Under - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Next Under metalcore / Moravský Písek

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Angel (pracovní verze-bez zpěvů) 1 052 ×
  • Behind the suicide (pracovní verze-bez zpěvů) 851 ×
  • Goodbye (pracovní verze-bez zpěvů) 1 705 ×

Novinky

Konec turné a budoucnost kapely?

Tak máme za sebou poslední koncert našeho turné, který dopadl nad očekávání.
Byla to výborná tečka za super turné s kapelou Made by Zero. Lidí udělali báječnou atmosféru a kapely předvedli 100% výkony. Děkuji všem co se dostavili a podpořili živé hrání, protože to je to pro co my kapely hrajeme .

A co říct k celém turné?
Bylo strašně náročné! Pro mě jako pořadatele to byli dva měsíce plné nervů a probdělých nocí nad konečným výsledkem turné. Ale na druhou stranu pro mě jako pro muzikanta to byli dva úžasné měsíce plné hudby, kamarádů a hlavně alkoholu . Na všech zastávkách jsme poznali spoustu nových lidí a dostali se i na místa, kde jsme dříve nehráli. Bohužel ne všude se akce podařila (viz. Vyškov - 13 platících nebo Hodonín - 6 platících), ale zbytek turné se vydařil k naší spokojenosti...hlavně teda Jalubí, UH-Mír a včerejší Veselí nad Moravou.
Jsem strašně moc rád, že jsem si vybral kluky z Made by Zero jako naši druhou kapelu na celé turné. Ukázali se jako perfektní parťáci do pohody i nepohody. Děkujeme vám za super 8 večerů a doufáme, že jsme navázali blízké přátelství a ve spolupráci budeme v budoucnu pokračovat .

A co bude s Next Under v příštím roce?
Rozhodli jsme se s klukama, že budeme pokračovat v naší tvorbě a v koncertech, která nás přesvědčili k tomu, aby jsme nadále pokračovali . Ovšem jedna změna přece jen nastane. Od nového roku měníme pole působnosti a zkušebnu přestěhujeme do Moravského Písku.

Na závěr mé bilance bych chtěl strašně moc poděkovat klukům z kapely i klukům z Made By Zero a hlavně všem lidem, kteří mi pomáhali během celého turné. Asi bych ani nedokázal všechny vyjmenovat, protože vás byla spousta. Bez Vás bych něco takového nedokázal uskutečnit. Ale přece jen bych chtěl speciálně poděkovat mým rodičům za neuvěřitelnou podporu v tom co dělám. Vážím si vaší podpory .
Děkuji, děkuji, děkuji .

Miky Production


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Zobrazit všechny názory »