edak666
Ahoj, rád by jsem tě pozval k poslechu naší bandy. Pokud možno zanech komentář. dik DBD
http://bandzone.cz/designedbydeath
Ahoj, rád by jsem tě pozval k poslechu naší bandy. Pokud možno zanech komentář. dik DBD
http://bandzone.cz/designedbydeath
Nazdar !!! =) Sme nová melodic metalová kapela a pozývame ťa vypočuť si našu prvú skladbu : http://bandzone.cz/rightdoor
Nájdeš nás aj : http://www.facebook.com/Rightdoor
Ahoj,
Hyperioni skončili svou činnost, ale v Brně vznikla nová smyčcovo-rocková skupina The Eclipse v originálním složení housle, dvě cella, kontrabas. Budeme rádi, když si nás poslechneš a případně se staneš fanouškem.
Zároveň tě zveme na náš koncert 6.října v Domě pánů z Kunštátu v Brně.