Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Morčata na útěku aggro-jazz / Brno

„Spojujeme světy...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Čau lidi...

Ahoj lidi,

jak už jste se možná někteří dozvěděli z YouTube, budu po třinácti letech končit v Morčatech na útěku. Důvodů je víc, na jedné straně jsou to zdravotní potíže (a věřte že D1 vašim zádům neprospívá), ke kterým když se z druhé strany přidají komplikace v osobním životě, tak vám z toho vznikne problém zasahující do chodu kapely. A to nechce nikdo z nás.

Za těch třináct let jsem poznal spoustu skvělých lidí, spoustu idiotů a spoustu lidí a míst si ani nemůžu pamatovat. Byla to skvělá sranda a zkušenost a doufám, že budete pořád chodit na koncerty a nejenom na Morčata. Jakmile se dám aspoň trochu dohromady, tak si vás přijedu někam zkontrolovat, jestli pořádně pogujete, pijete ty piva a dožadujete se Yettyho holé…. to už jsem se nechal unést. :)

Každopádně mě ještě uvidíte na koncertech tento a ten příští víkend, kdy předám pomyslný čtyřstrunný žezlo. Dostane ho ode mě nejlepší možný kandidát a dlouholetej kámoš - Dejan.

Díky za vše a mějte se, prdelky!
Ketchup


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Morčata na útěku

Šmarja,
velice nás mrzí, že na někoho naše včerejší vystoupení takto zapůsobilo.
Z našeho pohledu to vypadalo takto. Přijeli jsme v podstatě v domluvený čas krátce po 9 hod. Začátek vystoupení byl naplánován pořadatelem na 22 hodin (tak jako vždy ve Vagónu). To jsme bohužel o fous nestihli, kvůli tech. problémům při zvukovce. To nás velice mrzí, ale neměli jsme jak to ovlivnit, nezáleží to pouze na nás.
Show končila o půlnoci, čili když odečteme pauzu, která rovněž vzešla z domluvy s pořadtelem a nikoliv z naší vůle, hráli jsme hodinu a půl, což je náš plný set. A i přes kulervoucí vedro jsme nevynechali jedinej vál. Diplom za to samozřejmě neočekáváme, ale nařčení o vytírání prdele si zdvořile dovolíme odmítnout.

Šmarja

Tak Vážení,
včera ve Vagonu jste to fakt nezvládli. Přijít o hodinu pozdě, začít hledat, kde co je, pak ještě půl hodiny zvučit.... Po další půlhodině, což bylo 50/50 hudba a plytký kecy říct, že jdete srát a po další půlhodině se vrátit něco přidat.... To jste vážně takový amatéři? Takovej přístup by nás mrzel i od řáckej muzikantů, natož od vaší srandakapely. Ale co, až budeme přemýšlet, jestli si od vás něco koupit, nebo jít se na vás podívat, tak půjdem taky radši srát. Ale jedno vám musím přiznat. Máte fakt hodně fanoušků, kterým nevadí, že si s nima vytíráte prdel. Mír s vámi. Howgh.

Zobrazit všechny názory »