Hyperion - Úvod | Bandzone.cz

Hyperion rock-metal / Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Patterns Of The Hidden
  Nezařazeno
 • Heart
  Nezařazeno
 • Faust
  Nezařazeno
 • Antagonism
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Jedinečný koncert Hyperionu 14. 4. 2012

Po dvou a půl letech od našeho posledního koncertu jsme se na vaše četná přání dali zase dohromady, abychom odehráli jediný a jedinečný koncert. V sobotu 14. 4. 2012 nás uslyšíte v Ostravském klubu Barrák, který je nástupcem našeho domovského klubu Prostor!

Zatím nemáme v plánu další koncerty, nepočítáme s tím, že Hyperion bude po tomto koncertu dlouhodobě pokračovat ve své činnosti, koncert v Barráku je tedy pro nás unikátní možností zahrát vám a pro vás unikátní možností nás po dlouhé době a pravděpodobně opět na dlouhou dobu slyšet.

Přípravě na koncert jsme věnovali a věnujeme značné úsilí, hodláme se vám předvést v plné síle, určitě doražte, tohle bude stát zato!

Našimi hosty bude ostravská prog-rocková kapela From The Aeon.

O.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory