Hyperion - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hyperion rock-metal / Ostrava

„14. 4. jsme zpět na scéně!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Jedinečný koncert Hyperionu 14. 4. 2012

Po dvou a půl letech od našeho posledního koncertu jsme se na vaše četná přání dali zase dohromady, abychom odehráli jediný a jedinečný koncert. V sobotu 14. 4. 2012 nás uslyšíte v Ostravském klubu Barrák, který je nástupcem našeho domovského klubu Prostor!

Zatím nemáme v plánu další koncerty, nepočítáme s tím, že Hyperion bude po tomto koncertu dlouhodobě pokračovat ve své činnosti, koncert v Barráku je tedy pro nás unikátní možností zahrát vám a pro vás unikátní možností nás po dlouhé době a pravděpodobně opět na dlouhou dobu slyšet.

Přípravě na koncert jsme věnovali a věnujeme značné úsilí, hodláme se vám předvést v plné síle, určitě doražte, tohle bude stát zato!

Našimi hosty bude ostravská prog-rocková kapela From The Aeon.

O.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »