Vivetray
Ahoj, radi by sme ťa pozvali na náš profil plný skvelej muziky. Sme mladá rocková kapela zo Serede prekypujúca energiou. Budeme radi za každú spätnú väzbu =) Maj sa dobre!
www.bandzone.cz/vivetray
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, radi by sme ťa pozvali na náš profil plný skvelej muziky. Sme mladá rocková kapela zo Serede prekypujúca energiou. Budeme radi za každú spätnú väzbu =) Maj sa dobre!
www.bandzone.cz/vivetray
Nazdar! Pred pár dňami sme vypustili na svetlo sveta nové EP "Svet volá po náprave!" Všetky skladby nájdeš v playliste, ktoré si môžeš vypočuť, stiahnuť alebo prípadne vyjadriť názor. Tešíme sa za každú aktivitu. ČKDT!
Ahoj.
Pozývam ťa vypočuť si moje skladby. http://bandzone.cz/joeorchid http://bandzone.cz/thedzem
Nazdar, my sme StrayLand - numetal zo Zvolena. Pred pár dňami sme zavesili na náš bandzone všetky piesne z nového albumu Lotus. Budeme ti vďační, ak si pustíš aspoň jeden song. Ak sa ti zapáčime, budeme ešte radšej, keď si nás pridáš ako oblúbenú kapelu. Tu je aj naša facebooková stránka: https://www.facebook.com/pages… Ďakujeme a prepáč za spam! :D
Nazdar. Chceme ta pozvat vypocut si nase 4 nove songy. Su to sice len live nahravky ale predsa. Komentuj, kritizuj. Vdaka
Grinding crew
Ahoj sme Punk-rockova kapela Sabotáž a pozývame ťa vypočuť si naše prvé EP :) http://bandzone.cz/navigator
Ahoj Dr-Cesnaku, rád bych Tě pozval k poslechu EP We Went Through Fire kapely Decadenth. Pokud budeš mít čas a chuť zanechat comment, budem moc rádi :-) Měj se moc pěkně! http://bandzone.cz/decadenth
Official Ancestral Volkhves cover of #Emperor - With Strenght I Burn (S Siloju Ja Horju) http://bit.ly/NAW9S7 #tributetoemperor
Zdravíme ťa a pozývame ťa pozrieť si náš debutový videoklip, ktorý nám vyšiel pred pár dňami :) Tu je link: http://www.youtube.com/watch?v=mU2c… A nezabudni ho okomentovať :) Ďakujeme! S pozdravom Alternatiwe
ahoj :) ...od teraz na našej bandzone stranke sa dajú sťahovať aj skladby + sme pridali ďaľšiu skladbu s názvom "Wanderer" ktorá je tiež z albumu Behind the doors of Perception....ak máš záujem popočúvaj :)
S pozdravom Disconsolate