Sagittari
Ahoj Devilchild,
kapela Sagittari je nasazena v minianketě blanenských kapel. Pokud budeš mít čas a chuť, budeme rádi, když nám dáš svůj hlas!!
http://www.rachota.wz.cz/anketa_bk.htm
Děkujeme, měj se ;o)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Devilchild,
kapela Sagittari je nasazena v minianketě blanenských kapel. Pokud budeš mít čas a chuť, budeme rádi, když nám dáš svůj hlas!!
http://www.rachota.wz.cz/anketa_bk.htm
Děkujeme, měj se ;o)
..no domnivam se ze recky grinderi do okoli zas nejakej cas nezavitaj a navic to bude nec ojineho oproti disko Dubnice... :-D
to teda prijd a dubnici fandim celej zivot:-)
TJ DUBNICE:-D:-D
Jinak prijd na koncert do HADA 14.7...
Ahoj slečno DevilChild, nahráli jsme demo, pojď si poslechnout nech koment, budem rádi! měj se!
Ahoj Devilchild,děkujeme ti za přidání mezi tvé oblíbené grupy:)Měj se fajn...Neurotici
Hezký večer, nečekáme že bys to nevěděla a časák doma brzy neměla, ale připomenutí nikdy neškodí :-), takže nové číslo metalového Pařátu vychází už zítra, rovnou s přílohou 3 CD!!! Kompletní obsah najdeš na www.paratmagazine.com
mas rada analek?
Hallo slecna Devilchild...check out nas new song "VIRUS"
pekny den praje undying core..
Ahoj Devilchild,
díky za spříznění!! Vážíme si toho!! Více info o Sagittari nalezneš na www.sagittari.cz
Měj se ;o)