ポルノス™
jednou to přijít muselo... :o)))
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
jednou to přijít muselo... :o)))
:) pac pusu hentai
Čus kotě!!! Tuhle sobotu, tj. 23.1., hraje Hentai na Strahově v 007 spolu s vynikajícíma Rattle Bucket a Mother's Funkers, tak doraž zatrsat!!!
Ahoj kůzle, chro chro! Jsem tak zahrabaná v učení, že se mi ani nemůže nijak dařit. Da řiť! Ale velmi se těším na nadcházející slet, tam už se mi bude dařit dobře :) A co ty? Co nového u Fifi? :)
No, já to zdědila po mámě, řekla bych..a ona po dědovi :)
V tom pripade musis se mnou povinne :-* jet sem http://bandzone.cz/fan/majalesjicin
Ano ano, pochopila a veeelmi se mi hlavolam líbí!
S panem hostitelem bych si asi rozumněla, protože já tak tři čtvrtiny večera nedělala nic jiného než chození mezi lidmi a přikazování "koukej si dát ještě jednohubku! ..máš dost? nechceš ještě kus střely? je jí tam hrozně moc.. hele, na alkóně je ještě spousta piva, jsi si dát! .. dáš si chlebíček s Wesinky úžasnou humří pomazánkou? .. poslyšte, karamelové trubičky jsou moje, ale zbytek toho cukroví koukejte sníst!!" a tak :)
no chce to byt peclivejsi, ja listovat, tak to sesumiruju paradne, ale listovat se mi nechce :D