Elka88 - Úvod | Bandzone.cz

Elka88 hip hop / Klášterec nad Ohří

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • eLKa - Proto feat Mc Gey (produkce Fatte)
  Nezařazeno
 • 08. Tak Se Ptám ft. Rest
  Nezařazeno
 • 09. Poškození Cizí Věci ft. Tafrob
  Nezařazeno
 • Retrospekt - STAROSTliv(e)á (feat. eLKa)
  Nezařazeno
 • 08 Zrcadla
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

9D

Elka..zdravím tě bro.. no konec.. ???????? hafo mrdičky .. starý trueschooly . Klášterec???????? jestli sem jestenedky zajdeš, mohl bys mi odepsat,

potrebuju totiž

sehnat nějaký pořádný kontakty na beaty a prostě sem asi ready na to to začít pomaličku sekat.. díky..

Anthony Neff

Zdravím. Jsme občanské sdružení MARI Records o.s. Nabízíme možnost využití nahrávacího studia, mix, mastering a videoprodukci. Je u nás možné nahrát opravdu vše, snad vyjma bicích. Studio je vybaveno například profesinálním lampovým mikrofonem Rode Classic 2, DAW kontrolerem M-Audio Projectmix, klávesami Casio CTK-700, apod. Hlavní předností našeho studia je především nízká cena a dobrá dostupnost v krajském městě Ústí nad Labem. Více o studiu na http://www.marirecords.com položka Studio.

Bez profilu

normál. prostě Standa!

eLKa.. jsi DIKTÁTOR! Pokračuj, sázej, a nenech to dělat debily.. snad právě y v ČR udržíš hip-hop na regulérní úrovni... škoda že jsi tak z daleka, jelikož lidi s takoými názory a neskutečnou flow tafdy u nás nemáme.. a to jsem si myslel že havířov bude možná časem vidět... ;-) máš respekt!

Zobrazit všechny názory