Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ne, ne, nevracel... *opupínkoval se z té představy*
můj informátor mi to ještě v noci volal... :o)))
a sorry za dalsi vzkaz - zajima mne, co jsi poridila stryci :)
hm hm, musim nejdriv cist a pak psat... 1) na to, ze ses letos poprve koupala, jsi minule moc nesmrdela... 2) myslim, ze se to da i otocit a rict, ze kdyz je nekdo hodny clovek neznamena, ze by se nemel chovat spatne.. = ja? :D Bad Santa dobrej. Ale Zas tak moc te nezere lepci. Hepci.
ou je, uplne nahodou, ani nevim, jestli to mam v blogu vysvetlovat haha.. vidis, chod s nama a dostanes pokazdy taky novou :D
Hehe, a to jsme k těmhle přišly jak slepé k houslím..
čaute slečno! Tak na tom fejsbuku mi nejde si tě přidat...tak pokud budeš chtit tak si mě tam hoď ty...to mě najdeš někde u kkpečka, mtbečka nebo u pornose třeba :D jinak tady si tě přidávám :) tak se měj pěkně a ahoooj zdraví Maruš ;)
hele, ani ne... ona byla za dámu... :o)))
http://usr.bandzone.cz/fan/va/valerie…
sssssssssssssssskákal pes
přes oves,
přes zelenou louku...