War From A Harlots Mouth - Úvod | Bandzone.cz

War From A Harlots Mouth grind-hardcore / Berlin

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • uptown girl...uptown girl...i had a crush on you, oh uptown girl
  Nezařazeno
 • Heeey...Let's Start a Band
  Nezařazeno
 • The District Attorneys Are Selling Your Blood
  Nezařazeno
 • Transmetropolitan
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

WFAHM a jejich možná poslední tour?

Úplně si pamatuju, jako by to bylo včera.
Bylo 13.3.2008 a já jsem objevil náhodou na myspace, že v tý době moje jedna z nejoblíbenějších kapel Burning Skies, bude mít koncert se svými společnými německými bratry WAR FROM A HARLOTS MOUTH . V tý době, jsem je znal jenom podle jména a myslím si, že to byl snad i jejich první koncert tady, (ale nechci kecat).  Po příchodu do poloprázdnýho Kainu se spustilo pravý peklo, BS set jak o život, ještě doted' vydejchávám. Ale to, co se strhlo po nich jsem absolutně ...nechápal. Pětice mladých sympatických usměvavých němců strhla veškerou pozornost večera na svojí stranu. Tehdy těsně po vydání alba Transmetropolitan spustili snad jeden z nejvěrohodnějších hudebních setů, co jsem za ty léta viděl. Šílenost a docela se divim, když jsem odcházel, že Kain stál pořád tam kde předtím a nevykročil jsem někde na újezdě.
Ale dost nostalgie, tohle sem přece nepatří. Když to vezmem v globálu, WFAHM byla jedna z nejaktivnějších kapel, co se týče návštěvnosti českých klubů a festivalů. Ať už po boku velkých kapel na koncertních tour typu Never Say Die a jimi podobnými, nebo taktéž jako samotáři, kteří si prostě vyjeli například do Prahy zahrát.
Pamatujete si datum 29.6.2011 a jejich asi nejlegendárnější koncert v Chapeau Rouge? Okolo 140 lidí natěsnaných v mezipatře tehdejšího rozkopanýho Chapeau, žádná stage. Takže to bylo vzatý opravdu od podlahy a mnohým se tímto vystoupením zapsali do paměti  jako kapela, která si rozhodně na nic nehraje, má ráda lidi a kontakt s nimi a i při takových podmínkách, jaký jsme jim, my paka nastavili, předvedli opět maximální top vrcholnej večer, na kterej vzpomínáme ještě doteď.
Jo jasně, dost nostalgie, řekl jsem.
Nad budoucností WFAHM se poslední dobou vznášel pomyslenej otazník, kterej si hodně lidí z nás pokládalo, ale ještě větší procento lidí si to nepřipustilo. Posledně, když jsem se bavil o WFAHM, tak to bylo na Brutal Assaultu a jeden kamarád mi řekl, že je jen otázka času, kdy skončí. Nico bere úspěchy se svým dub-stepovým projektem AMOK KOMA, Paul vyučuje na bicí a Simon má studio, kde mixuje a masteruje. A ti ostatní? Ani nevím, ale mohu říct přesně, že se neztratí. Jestli budou kdekoliv předvádět výkony jako v WFAHM, tak není co řešit.
Vždyť, co album, to nadčasová pecka
Začalo to splitkem s Molotov Solution, kdy se hrdě přihlásili o slovo širší veřejnosti. Zabralo to, až nečekaně – hnedka na začátek hitovka Uptown Girl… A my obyčejní se z toho totálně posrali.. Pak přišel …
Transmetropolitan – hudební převrat, chaos X klid – počkej, to že nejde dohromady? Ale jo jde a názorně nám to WFAHM dokázali a navíc, všem se nám ještě vytlemili do xichtu a dali světu tak nezapomenutelný a skvostný songy, typu: How to Disconnect from Your Social Surroundings in Half an Hour, If You Want to Blame Us for Something Wrong, Please Abuse this Song, Riding Dead Horses Is a Fucking Curse, kde je legendární „machinegun breakdown“. Ale zase jak tak na to koukám, asi bych mohl vypsat skoro celý album, protože my ho milujeme.
Stejně jako milujeme i počin z roku 2009 In Shoals a podle mě nejsilnější album MMX z 2010. A stejně jako jsme se úplně posrali z alba VOYEUR z roku 2012 !
A jelikož už je to docela dlouhý a stejně to málo kdo čte, tak uděláme závěr.. Tak, co z toho plyne?
  WHAFM už na to serou a nikdo sám neví, na jak dlouho, udělali dost pro český fanoušky, otevřeli oči mnohým dalším lidem, kteří zjistili, že moderní metalová hudba jde hrát i jinak. A jako odcházející kapela se chce i řádně rozloučit s těmi, kteří při nich stáli celou dobu, věnovali jim hodiny poslechů a hojně navštěvovali jejich koncerty. A to znamená, že je načase se s nimi rozloučit v pořádně velkém stylu a oplatit jim přízeň, kterou nám za ty léta věnovali. Tuhle komorní akci, bys rozhodně neměl propásnout.
https://www.facebook.com/wfahm https://myspace.com/warfromaharlotsmouth http://www.last.fm/music/War+from+a+Harlots+Mouth -------------------------------------------------
S nimi se společně na jejich posledním mini tour, kde jsme urvali i českou show, mezi těmi německými vystoupí jejich krajané The Sleeper. Kapela pro nás český fans trochu neznámá, ale po poslechu můžu říct, že je to pěknej metalcore, stará škola, kluci jako kdyby zaspali dobu, ale nenechte se mýlit. O to jim jde, je málo kapel, který by hráli i v dnešní době starej poctivej metalcore. Vlastně já hlava děravá, na nic si nevzpomenu.
https://www.facebook.com/thesleeperofficia ------------------------------------------------------------------------- Český support se bude skládat z kapel: .................................................................. Smashed Face -------------------------------- http://bandzone.cz/smashedface https://www.facebook.com/smashedface
- Jo přesně tak, sami „harloti“ si vyžádali vystoupení dnes již velmi sporadicky koncertujících Smashed Face. Takže večer bude v duchu další takový lehký nostalgie. Album Misanthropocentric bereme jako klenot v český death metalový scéně. Jakej budou mít kluci set, to se necháme překvapit, každopádně radost. A vy jí musíte mít taky! ............................................................................. Diphteria ----------------------------------- http://bandzone.cz/diphteria https://www.facebook.com/pages/DIPHTERIA-metal/197436074854
– Budeme společně sypat ptáčkům, budeme společně zpívat a tancovat. Skvělí nejen hudebníci, ale i pardálové v normální životě. Tenhle set bude o zdraví, resuscitátory s sebou a nějakou mast na játra taky, bude to bolestivá masáž! ............................................................................ Into Dust ------------------------------------ http://bandzone.cz/intodust https://www.facebook.com/intodustprague
– Mladá krev, vokálovej diktát v podání Fíly, Mácova basová tyranie a dohromady neskutečně našlapaný těleso, který se postará o rozhoupání celýho večera. Leč mladá krev řekl jsem, ale hoši už absolvovali nedávno evropské tour, které mělo úspěch, který by jim mohla leckterá česká kapela závidět. Pokud máš rád metalcore a k tomu kapely typu Misery Signals, tak si přijdi dřív, dej si pivko a poslouchej, jak se tohle hraje u nás. .................................................................... Anime Torment ------------------------------------ http://bandzone.cz/animetorment https://www.facebook.com/animetorment
– Miluju Anime Torment, milujeme Anime Torment. Jejich pestrá, barevná, šíleně zběsilá hudba v nás vyvolává zvířecí pudy. Tenhle atypicky pojatej death metal z Litoměřic, vybroušenej jak diamant, kterým byste mohli řezat sklo na miliardu malej částí zase rozbije exitus jako na posledním Dead Town Festu. Skvelí hudebníci, skvělí lidi, srdcaři, co si jednoznačně zasloužej tady hrát. Takže obecenstvo pozor, budou se hrát i nějaký nový pecky, tak plíny s sebou. Abyste se třeba nepoto.. Tohle bude jízda. .................................................................... Takže si to shrneme : ----------------------------------- 14.12.201, bude sobota, bude zřejmě zima, ale sněžit určitě nebude. Koncert WFAHM, kterej nevíme, na jak dlouho bude poslední. Z toho vyplývá, že akce bude mít ještě tzv. dohru, kdy rozhodně nepujdeme hned po koncertě spát. .......................................................... Skvělý český supporty: Into Dust, Diphteria, Anime Torment a Smashed Face. ................................................... Začátek bude okolo sedmý .............................................. Jo a bude to v Exitusu (ne v exitu, ale v Exitusu) ........................................................ No a to by asi tak stačilo ne?
POZOR !! PRVNÍCH 50 PLATÍCÍCH BUDE MÍT VSTUP ZA 200,- POTÉ BUDE ZA 250,- (Děláme to z důvodu, aby přišlo co nejvíce lidí už na supporty a taky je podpořili svojí přízní)
Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

k.eight.a

Admin profilu by si mohl dát tu námahu ho trochu aktualizovat, nebo alespoň nalinkovat aktuální stránky / profily kapely.

S WFtHM na Brutal Assaultu na slyšenou! \m/

Zobrazit všechny názory